david1457 david1457 komentáře u knih

Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z Hana Kašáková

Zábavné. Skvělá je i ilustrace na obálce.

30.12.2022 4 z 5

Jedna z knih, kterou bych označil jako fascinující. Málokterá totiž dokáže učit i tolik bavit, a to jsem si myslel, že o tak "banální" věci jako je spánek toho moc zajímavého být napsáno nemůže.

30.12.2022 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Někdo o tom možná řekne, že je to kýč, ale mě to bavilo od začátku do konce. Jemné, citlivé.

30.12.2022 5 z 5

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

Čekal jsem nějaký velký zvrat na konci, a to nepřišlo. Knížku jsem dočetl spíš z povinnosti, letos už jsem četl spoustu mnohem lepších thrillerů.

12.10.2022 3 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Místy jsem se zasmál, ale jako kniha to asi být vydáno nemělo. Pochopil bych to ve formě blogu, asi by to člověk rychle přečetl, pousmál se... Spíš se to jen svezlo na vlně 50 shades a nevím, jestli to byl šťastný tah.

10.09.2022 2 z 5

Máslo na hlavě Máslo na hlavě Jana Bryndová

Připadá mi, že tomu lehce chyběl děj, ale styl psaní mi sednul jako ulitý.

10.09.2022 3 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

teda, tohle že napsal Stephen King? Tohle mi teda vůbec nesedlo, ale asi to bylo hlavně tématem. Má spoustu lepších knih.

10.09.2022 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Taková oddechovka, ale nenadchlo mě to. Zkusím se poohlédnout po jiných českých autorech.

10.09.2022 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Ten konec... Tuhle knížku prostě miluju, jen jsem se začetl a nechal se unášet.

10.09.2022 5 z 5