Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z

Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422144/bmid_typologie-volu-vyber-z-muzskych-exe-oMn-422144.jpg 4 32 7

Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou vtipu komentuje trendy současné vztahové džungle, dnešní LOVEní a randění. Jakkoliv by se mohlo zdát, že se kniha až provokativně strefuje do mužských nectností, nešetří ani ženy. Koneckonců, to ony si volí za partnery voly a navíc, každý vůl má svůj něžný protějšek.... celý text

david1457
david1457
30.12.2022 4 z 5

Zábavné. Skvělá je i ilustrace na obálce.

Jirikk
Jirikk
21.01.2022 4 z 5

akový jednoduchy čtení do MHD když jedete do práce.Kniha je dobře napsaná a pobaví vás...

valda
valda
26.10.2021 3 z 5

Očekával jsem "toaletní četbu", tzn. po přečtení použijte. Taky jsem čekal nějakou zpověď zahořklé ženy, kterou všichni ti namyšlení parchanti opustili a ona jim to teď vrátí tím, že je zvěční ve svém literárním díle. Nakonec musím ale říct, že nic z toho se nedostavilo. Kniha je rozdělená na kapitoly, každá obsahuje jednoho toho vola + ženskou alternativu (abychom byli genderově vyvážení). Většinou se kapitoly hodně liší způsobem vypravování, někde jde o klasickou povídku, jindy dialog, apod. Určitě hodně těch volů sedí na lidi, které potkáte. Všechno je to celkem dost vtipné, tak doporučuju, pokud vám téma není úplně proti srsti.

evacerna18
evacerna18
12.11.2020 5 z 5

Kniha mě velmi příjemně překvapila :)
Je rozdělena na kapitoly, přičemž se každá kapitola věnuje jinému mužskému exempláři. Autorka využila různé styly psaní, které knihu ozvláštňují a čtenář se od ní nemůže odtrhnout. Blízký mi byl i autorčin smysl pro humor. V neposlední řadě musím pochválit pěkné grafické zpracování.
Jde o velmi příjemnou oddechovou četbu, která však zaujme i náročnějšího čtenáře :)

aydam
aydam
16.01.2020 4 z 5

Pohodové čtení do dopravních prostředků, které určitě pobaví.
Tak tedy: Dámy, bacha na ně! :-)

karolina0481
karolina0481
21.12.2019 4 z 5

Trefné, zábavné povídky - ideální kniha například jako dárek pro kamarádku, nenáročná četba :)

mia.com
mia.com
12.11.2019 4 z 5

Hodilo by se do anotace napsat, ze ruzne typy volu jsou formulovany v povidkach. Za kazdou je pak obecne shrnuti s zenskym ekvivalentem. Jinak povidky rychle ubihaji, kazda ma jiny styl, takze je to celkem pestre. Par "volu" jsem poznala, ale diky bohu (klepy klepy klep) jsem na tom jeste dobre :D

psychologie partnerské vztahy

Hana Kašáková