Dashmo Dashmo komentáře u knih

Odplata Odplata John Grisham

Bolo zaujímavé čítať o priebehu bojoch na Filipínach a túto časť som zhltla hneď. Čo sa týka prvej a tretej časti tam som trocha na pochybách. Záver šokantný

06.05.2020 4 z 5

Hostina pre vrany Hostina pre vrany George R. R. Martin

Páčilo sa mi to rovnako veľmi ako predchádzajúce časti, aj keď poväčšine čítam, že ide o najslabší diel. No neviem, ja som si tam našla svoje. Najlepšie boli nevyslovené myšlienkové pochody Cersei. Skvelá premena Jaimeiho. Veľmi som zvedavá na ďalší osud Sansy a Arie a Cersei of kors :) a veľa veľa ďalšieho. Bežím na eshop po nasledujúcu časť

20.04.2020 5 z 5

Búrka mečov 2: Krv a zlato Búrka mečov 2: Krv a zlato George R. R. Martin

Zatiaľ jednoznačne najlepšia časť. Toľko zvratov som nečakala ani pri tejto ságe :) Jamie ma začal veľmi baviť a má moje sympatie. Postava Psa a jeho príbeh ma tiež nejak obmäkčuju a získava si moju dôveru. Pri Jonovi a Múre som mala zimomriavky. A Tyrion nepotrebuje komentár :D skvelá postavička. Najmä jeho myšlienkové pochody (,,Ktovie, koľko životov odvial jediný prd,,)

17.02.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tak toto akoby ani nepisal Bryndza.mne sa to bohovsky páčilo.príbeh mal neskutočný spád, konečne tie trapne dialógy zmizli, perfektné vsuvky Niny a koniec bol veľmi napínavý.

04.02.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nebolo to úplne zlé len také...obyčajné.Vadili mi tie prízemné rozhovory medzi Erikou a Petersonom.naopak sa mi celkom páčili Darrylove vsuvky.

30.01.2020 3 z 5

Deväť neznámych Deväť neznámych Liane Moriarty

Aj tato kniha od Liane sa mi pacila.ja jednoducho jej pribehy zeriem!A ta Maša...ta sa fakt nevzdava :D

08.01.2020 5 z 5

Polícia Polícia Jo Nesbø

Idem sa pochvalit!vraha som tipovala hned od zaciatku presne!len som nevedela prist na motiv.kniha bola perfektna a zas len lutujem,ze nemam pokracovanie doma. Bol vsak moment, kedy som ju musela na 15 minut zavriet lebo som rozdychavala jednu z vrazd.bude mi v dalsich castiach ta postava velmi chybat.
Inak napinave od zaciatku dokonca.niektore pasaze napisane tak, ze clovek caka isty koniec a Nesbo to v poslednych vetach uplne stocil.

02.01.2020 5 z 5

Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Alfonso Casas

Pekna oddychovka o Freddiem.ako sam autor pise na zaciatku: kniha nema ambicie byt hodnovernym informacnym zdrojom...sluzi ako mala pocta...

27.12.2019 5 z 5

Černobyľská modlitba (kronika budúcnosti) Černobyľská modlitba (kronika budúcnosti) Světlana Alexandrovna Alexijevič

Niektore pribehy boli naozaj velmi silne a parkrat som knihu odlozila, aby som mohla rozdychat.no zial boli aj take, ktore mi do toho obrazu Cernobyl nezapadali a aj take, co mi pripadali trocha chaoticke. Ale inak zozbierane naozaj silne pribehy.

26.12.2019 4 z 5

Na kraji priepasti Na kraji priepasti Bernard Minier

Ťažkých prvých 100 strán cca.a potom to prišlo a chytilo ma to veľmi aj napriek tomu, že nie som IT typ a taketo veci ma absolútne nezaujímajú.kupovala som tú knihu len preto, že som videla ,MINIER, a ani som nevedela o čom je.ale páčilo sa mi to áno

18.12.2019 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Top top top!!!toto sa Nesbovi velmi podarilo.akurat ma strasne stve, ze nemam doma pokracovanie

14.12.2019 5 z 5

Pancierové srdce Pancierové srdce Jo Nesbø

Zatiaľ najlepšia časť v sérii!Napriek zavažnosti celého prípadu boli do príbehu vsunuté vtipné dialógy a poznámky, takže som sa miestami dobre posmiala.Harry má moje veľké sympatie aj za jeho posledné rozhodnutie, ktoré súvisí s Rachel.

15.05.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Napínavé a v celku rýchle čítanie rovnako ako predchádzajúce časti. Chýbalo mi tam Joove vyšetrovanie no na druhej strane sa mi páčilo, že ústrednou postavou bola Saga, ktorá mi je od začiatku veľmi sympatická a držím jej palce.Teším sa na pokračko len dúfam, že teraz nebudú naháňať tri časti ďalšieho ,,Jureka,,

08.05.2019 4 z 5

Ženy z rodu Springovcov Ženy z rodu Springovcov Anna Todd

Román o tom , aké sú sestry rozdielne.ich príbehy sa pekne rozvíjajú a potom...koniec knihy.škoda

05.05.2019 3 z 5

Lovec králikov Lovec králikov Lars Kepler

V podstate to bolo celkom dobré, aj keď mi zopár vecí vyslovene vadilo.napríklad sa na mňa veľmi často spomínal pot:furt sa niekto potil, kvapkal pot, utierali si pot atď. Po pár kapitolách som sa na to podvedome sústredila a prekážalo mi to.okrem toho som mala pocit akoby Joona v tejto časti toho veľa nenarobil.násilia tam bolo habadej ale to mi neprekážalo, skôr to asi bolo na úkor nejakého plynulejšieho a napínavejšieho deja a vyšetrovania.akoby miesto toho radšej opisovali mučenie a vraždenie.konieckoncov nenudila som sa

23.04.2019 4 z 5

Nikdekoľvek Nikdekoľvek Neil Gaiman

Veľmi dobré fantasy.všetky postavy si ma absolutne získali a záver, kedy Richard zistí po čom vlastne túži bol naozaj pekný.de Carabas to u mňa vyhral na plnej čiare.presne takýto typ príbehov ja môžem

16.04.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Neviem teda..od Miniera by som čakala väčšie napätie.mala som pocit, že ten prípad sa nejak sám vlečie, žiadne veľkolepé odhalenia atď,všetko sa vyjasnilo na pár stranách akoby odrazu a mám pocit, že tú poslednú scénu s Gustavom si mohol autor odpustiť.predpokladám, že pokračovanie zas nadviaže nejakým spôsobom na Hirtmanna.uvidíme.táto kniha sa síce čítala pomerne fajn ale nijak extra ma neohromila a ani som od prekvapení nehíkala ako to mám vo zvyku :)

05.04.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

WOW!nepotrebuje dodatočný komentár..

28.03.2019 5 z 5

Inak normálni Inak normálni Tammy Robinson

Veľmi krásny príbeh.Ja som všetko s nimi tak prežívala!!posledné strany som síce od sĺz nevidela poriadne nič a čítalo sa mi podstatne ťažšie :)

26.03.2019 5 z 5

Prečo mama nadáva Prečo mama nadáva Gill Sims

Rovnako skvelé ako Prečo mama pije.Keď si to tak vezmem Ellen je skvelá motivátorka a hlavne mi to príde reálne a to je sympatické

25.03.2019 5 z 5