Daniela Daniela komentáře u knih

Dům z mlhy Dům z mlhy Lubomír Mikisek

(SPOILER) Náhodou mě se líbila, akorát ten konec se mi nelíbil, nemusel umřít, já bych si ho vzala domů a vyléčila ho. Ta paní mu nepomohla a mohla, člověk se bojí o majetek i o sebe, v dnešní době člověk neví koho potká, ale stejně pomoci člověku v nouzi je nutností, každý odsuzuje bezdomovce, ale to neznamená že je špatný člověk. Nikdo neví jak dopadne.

20.12.2020

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Nechce se mi věřit, že se to opravdu stalo, je to skutečně emotivní kniha, která mě zasáhla, dám ji přečíst celé rodině, půjde z ruky do ruky.

16.12.2020

Učinit se modlitbou  - 15 dní s Etty Hillesumovou Učinit se modlitbou - 15 dní s Etty Hillesumovou Pierre Ferriere

Myslela jsem že bude trochu jiná, ale přečetla jsem ji během jediného dne, takže dobrá kniha,doporučuji si ji přečíst.

29.10.2020

Jméno je váš osud Jméno je váš osud Camila Karolinss

Tahle kniha je pro mě pomocí, protože numerologii kombinuji s astrologií což je skvělé.

20.10.2020

Tak to nebylo! Tak to nebylo! Stanislav Brázda

Knihu jsem četla mockrát a pro mě je skvělá, určitě doporučuji si ji přečíst.

20.10.2020

Tajné mise - Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru Tajné mise - Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru Judith Grohmann

Mě tahle kniha bavila a dověděla se to, co jsem nevěděla, doporučuji každému si ji přečíst stojí to fakt za to. Pro mě to zklamání nebylo.

19.10.2020

Bubble Bubble Anders de la Motte

Knihu jsem četla velmi dlouho a myslela jsem že bude lepší, na to, že to má být bestseller, no nevím, asi je jiná doba, ale je fakt, četla jsem i horší knihy, hodnoceni možná 1 hvězdička už kvůli obalu, který se mi líbí.

16.10.2020

Doteky jiné skutečnosti Doteky jiné skutečnosti Jana Musilová

Po přečtení této knihy ještě víc věřím že po smrti budeme žít dál,akorát tělo mít nebudu ,což mi nevadí.

15.08.2020

Sastun Sastun Rosita Arvigo

Tato kniha mě dostala, fakt neuvěřitelný skutečný příběh, ani jsem tomu nemohla uvěřit, doporučuji mít tuto knihu doma, co dokáží bylinky a co dokázal muž z pralesa bez lékařských titulů a neuměl ani čist, vše nosil v hlavě a vyléčil každého, den co den sbírat bylinky,léčit a ve vysokém věku.

02.06.2020

Nejtemnější část noci Nejtemnější část noci Jeremy Finley

Tuto knihu jsem četla dlouho, bohužel četla jsem lepší ,obálka krásná,ale jinak zklamání,ale někomu se muže líbit, mě zaujaly poslední stránky jinak skoro do konce nuda. Tak možná 2 hvězdičky a to ještě jen kvůli vzhledu knihy. Jinak bych nedala ani jednu.

24.05.2020 1 z 5

Černý velbloud Černý velbloud Kateřina Ash

Jsem ráda že jsem ji koupila a přečetla, doporučuji každému si ji přečíst.

04.05.2020

Istanbul, Istanbul Istanbul, Istanbul Burhan Sönmez

Myslela jsem, že bude lepší nebo psaná jinak,ale tahle byla zvláštní, nikdy jsem nic takového nečetla, pro mě depresivní kniha a déle jsem ji četla, podruhý si ji už nepřečtu, ale přesto stojí za to si ji přečíst, doporučuji každému, kdo si myslí že se má špatně.

09.04.2020 1 z 5

Co padá z nebe Co padá z nebe Selja Ahava

Myslela jsem že ta kniha bude lepší, ale zklamala mě, nic moc teda a nerozuměla jsem této knize, hodnoceni ode mě nula, hvězdičku v žádným případě.

28.03.2020 5 z 5

999 rad pro domácnost 999 rad pro domácnost Tamara Alexandrovna Mirovskaja

Rady nad zlato, fakt jsem nevěděla dost toho a nyní vím.

05.03.2020

Hádej, kam půjdem na flám? Hádej, kam půjdem na flám? Jiřina Bohdalová

kniha je fakt skvělá, hlavně recepty ,ty fakt nejsou nikde v kuchařce,tak podle ní vařím a nemá to chybu.

24.02.2020

Mel Gibson Mel Gibson Wensley Clarkson

četla jsem až do konce, herec mi je sympatický , jeho filmy jsou skvělé a tato kniha taky.

24.02.2020 5 z 5

Střepy Střepy Dick Francis (p)

knihu jsem přečetla za jeden den, je skvělá.

24.02.2020

Věštění z kostek -Tajemství egyptské věštby Věštění z kostek -Tajemství egyptské věštby Sahu Set Sayd

Knihu jsem koupila tento týden i kostky k tomu a hned jsem zkusila a fakt dobrý.Nevěděla jsem že se dá z kostek věštit. Tak jsem ráda, že knihu mám, celá rodina si ráda hodíme kostkami a uvidíme.

08.02.2020

Cikánské věštění Cikánské věštění Lady Lorelei

Tyto karty jsou skvělé ,celá rodina si věštíme co nás čeká a většinou to vyjde.

24.01.2020

Slunce nad půllitrem Slunce nad půllitrem Jan Míka

Kniha se mi moc líbila ,dokonce jsem se zasmála.nic takového jsem ještě nečetla fakt dobrý.

13.01.2020