Daniela Daniela komentáře u knih

Záhady a taje medicíny Záhady a taje medicíny Prokop Málek

Kniha je opravdu zajímavá, člověk se doví věcí o kterých neměl ani tušení.

18.07.2014 5 z 5

Téma na román - Causa Karel a Vendula Téma na román - Causa Karel a Vendula Michaela Remešová

Tuto knihu právě čtu a velmi se mi líbí. Tady se člověk doví skutečnou pravdu o životě Karla a Venduly. Myslela jsem si o Vendule jen to špatné,ale změnila jsem názor, když jsem se do knihy začetla. Je velmi dobře napsána a velmi se divím,že má jen 50% hodnocení.Četla jsem hodně životopisů,ale ten je jedním z nejlepších. Dokonce i moji dceru zajímala,což u ní je nevídané. Navíc je kniha skoro zadarmo-je škoda že stojí už jen 30,-kč, doporučuji každému,aby si ji přečetl. Já dávám hodnocení 100%.

18.07.2014

Madonna - Životopis Madonna - Životopis Lucy O'Brien

Opravdu podrobný životopis, tato kniha se mi líbí i fotografie.Lepší kniha o Madoně už asi nevznikne.

14.07.2014

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha byla pro mě zdlouhavá, nebavila mě od začátku a trvalo dlouho než jsem ji jakž takž přečetla a stránky jsem i přeskakovala.Moje dcera byla na ni přilepená od začátku do konce a velmi se ji líbila.

09.03.2014

Kajínek Kajínek Petr Jákl

Knihu jsem přečetla v jednom dni, je skvělá, nemohla jsem se do ní odtrhnout. Lepší než film, doporučuji každému si ji přečíst.

13.02.2014

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Kniha byla skvělá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Napínavé čtení až po poslední stránku.

18.11.2013

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Kniha mě moc nezaujala, patří mezi průměrné knihy.

24.10.2013

Slamáci Slamáci Michael Marshall (p)

Kniha se čte jedním dechem, od této knihy neodejdete ani večer a ještě se budete bát. Určitě si tuto knihu v budoucnu znovu přečtu,je prostě skvělá.

Honba za milionem Honba za milionem Harry Bingham

Kniha se mi líbila,sice byla pro mě dlouhá a četla jsem ji déle,ale nezklamala mě. Vhlédla jsem do světa trhů, podnikání a finančnictví, což není na škodu. Doporučuji tuto knihu každému,aby si ji přečetl. Kniha je napínavá až do konce.

V moři jsou krokodýli V moři jsou krokodýli Fabio Geda

Knihu jsem přečetla během 24 hodin a musím říct, že mě se moc líbila. U poslední stránky jsem brečela jak malé dítě.Je neskutečné, co všechno ten chlapec musel prožít a je zázrak, že vůbec přežil. Knihu všem doporučuji,je třeba si přečíst o osudech lidí v jiných zemích,kde lidský život nic neznamená. Uvědomila jsem si, když jsem si knihu přečetla, že se mám vlastně moc dobře a určitě bych nechtěla žít jinde. To, že je kniha napsaná jinak, než jsme zvyklí u jiných autorů vůbec nevadí. Tuto knihu můžu jen pochválit.