Danago Danago komentáře u knih

Smrteľná žatva Smrteľná žatva Leonard S. Goldberg

Dobrá kniha,napínavá až do konce ,hezky se čte. Jako všechny knihy od tohoto autora rozhodně nezklame. Koho zajímají knihy lékařského prostředí Leonard S. Goldberg je dobrá volba.

12.02.2016 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Napínavý příběh plný zajímavostí o Australském životě. Je vidět, že je to první díl, další jsou asi lepší,ale i tak sem ji přečetla jedním dechem a díky ní sem přečetla všechny knihy s Harrym. Mě osobně je Harry Hole sympatický už v této knize. Četla sem všechny knihy po pořádku a sem za to ráda, rpzvíjí se tam vedlejší příběh a ten mě taky hodně zajímal. Nesbo je prostě moje krevní skupina, takže bych rozhodně tento díl nechtěla vynechat. Jsem ráda , že sem si počkala a knížky začala číst až vyšla jejich většina a tím sem mohla číst pěkně popořádku jednotlivé díly. To jak byly u nás vydávané napřeskáčku , bylo podle mě na škodu věci.

12.02.2016 5 z 5

Měl to být hezký život Měl to být hezký život Andrea Coddington

Autobiografický román, který mě hodně převapil. Začátel byl velice romantický, veselý a šťastný, takový život byl opravdu super. Ale jak už to v životě je nic netrvá pořád. Každý to tak máme , po určitém čase velkého štěstí se to zlomí. Bylo moc krásné číst jaká může být láska krásná a bezpodmínek. Osud si vždycky vybere daň. Ale všichnu musíme žít dál. Kdyby to byl román mohlo by se v ději cokoli změnit, ale protože je to podle skutečnosti dopadlo to tak, jak to život napsal. Stojí za přečtení pro všechny, co mají rádi pravdivé příběhy. O to víc, že to není o arabském světě , takovýchknížek je spousta , ale o naší krajance v Americkém snu.

12.02.2016 3 z 5

Horká půda Horká půda Thomas Enger

Toto pokračování je ze všech knih super nejlepší!!! Příběh napsaný z pohledu Nory mě úplně nadchl. Nechci nic prozrazovat, ale nečekala sem tak zdařilé pokračování. Jestli bude poslední díl v tomto duchu budu velice spokojená . Škoda ,že vyjde až v roce 2017, protože knížka skončila tak, že bych potřebovala hned sáhnout po pokračování. Můžu jen doporučit.

11.02.2016 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Opravdu velmi čtivý a napínavý román. Moc se mi líbila a už se těším na další knihu této autorky.

08.02.2016 3 z 5

Detektivní kancelář P.M. Detektivní kancelář P.M. František Kindl

Čtivá knížka, taková jednohubka. Detektiv v českém podání, zase trochu něco jiného

Šest let Šest let Harlan Coben

Bohužel, po skvělých recenzích jsem zklamaná a prostě... (neříkám to často, ale...) nebavilo mě to. Do čtení jsem se musela nutit, nebylo to pro mě uvěřitelné Od Harlana Cobena bych čekala víc.

04.02.2016 2 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Skvělá kniha, která spojuje dokonale promyšlenou kriminální zápletku se skvělou psychologickou kresbou postav.Aktuální téma - rodiče vs. děti, drogy, alkohol. Velice čtivý thriller.Propletení postav a jejich příběhů je perfektní. Můžu jen doporučit

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Moje první setkání s tímto autorem.Kniha se mi moc líbila.Osvěžující čtení. Přečtena jedním dechem. Určitě někdy přečtu znovu

04.02.2016 3 z 5

Ivonka a hvězdy Ivonka a hvězdy Juliusz German

historická knížka z doby boje proti bolševismu, zajímavé si přečíst

04.02.2016 4 z 5

Paměti města Bzence Paměti města Bzence Josef Hanák

kdo chce vědět o historii města bzence je toto krásná knížka a mnoha dobovými fotografiemi

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Příběh byl velmi poutavý, napínavý, dobrodružný. Napětí se stupňovalo a ani skoro na poslední stránce se nevědělo, kdo byl přesně pachatel. . Stálo to za to. Fakticky výborné a vřele doporučuju.
Určitě budu pokračovat dalším dílem v knize se vine vedlejší příběh , který se bude řešit asi po celou sérii. A hodně mě zajímá , jak to vlastně bylo.
Bonus navíc pro mě je velice zajímavá a netradiční obálka knížky.

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Výborná knížka, úžasně napsaná, zajímavá zápletka, čtivá... Opravdu dobré krimi :-)
Je dobré číst knížky postupně od 1. dílu, vedlejší zápletka navazuje díl od dílu.
Hlavní příběh je vždy samostatný a vyřešený.

Instinkt dravce Instinkt dravce Thomas Enger

Hlavní příběh je vždy samostatný a vyřešený.

Simona Monyová - Život a smrt Simona Monyová - Život a smrt Richard Sacher

Knížka je pro ty, kdo o Simoně chtějí vědět víc. Protože já ji mám moc ráda a její osud mě velmi zasáhl, knihu sem si přečetla a nelitovala sem. Můžu jen souhlasit s příspěvkem AJA1006.
Je dobré , že autor napsal pravdivý příběh. Žádné polopravdy. Za tuto knihu děkuju.

První láska První láska Richard Sacher

Mě se knížka líbila, oddechové čtení na jedno odpoledne, je čtivá nenudí.

Luční kvítí Luční kvítí Kimberley Freeman

Moc krásná kížka, velmi čtivá. Velice zajímavé je prolínání dvou příběhů, které se odehrávají ve dvou časových osách. Můžu všem jenom doporučit asi spíše ženám :)
Kniha se mi tak líbila , že uvažuji o další knížce od této autorky.

Barbie v bílém Barbie v bílém Walt Disney

moc krásná knížka pro holčičky, mým dcerkám se knížka moc líbila

01.02.2016 5 z 5

Barbie v jezdecké škole Barbie v jezdecké škole kolektiv autorů

moc krásná knížka pro děti co mají rádi kně , pěkné obrázky i příběh

Barbie v Egyptě Barbie v Egyptě kolektiv autorů

moc krásná knížka pro holčičky