První láska

První láska https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136842/bmid_prvni-laska-UQl-136842.jpg 4 17 3

Blízký přítel a kolega nejprodávanější české spisovatelky Simony Monyové, po jejíž tragické smrti napsal úspěšnou publikaci Simona Monyová – Život a smrt, přichází se svou devátou knížkou. „Její název vymyslela Simona, která mě v červnu roku 2010 potěšila nečekanou nabídkou na společné vydání knihy na téma první láska. Náš záměr jsme však už nestihli zrealizovat,“ říká Richard Sacher, který se přesto rozhodl knihu napsat a pojmout ji jako společenský román. Ten prostřednictvím Nakladatelství BRÁNA věnoval památce tragicky zesnulé přítelkyně. Ve vzpomínce na ni napsal příběh o tom, že dávná, platonická a již téměř zapomenutá první láska může být za jistých okolností osudová, přestože o jejím pokračování nemá hlavní hrdina do poslední chvíle ani ponětí... celý text

Pechule
08.06.2016 4 z 5

Knížka se přečte na jeden zátah, příjemná oddechovka, sice pro někoho nic světoborného, ale nudná není a mně se líbila.

Danago
01.02.2016 5 z 5

Mě se knížka líbila, oddechové čtení na jedno odpoledne, je čtivá nenudí.

anetka.repova
18.03.2015 2 z 5

Knihu jsem přečetla na jedno posezení. Nedá se říct, že by mě nudila, ale ani nenadchla. Děj je jednoduchý a už v polovině knihy se dá očekávat jak děj dopadne. Znám i lepší knihy, nebyla nejhorší tak proto ty dvě hvězdičky.