claudiecarmen claudiecarmen komentáře u knih

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Hezké čtení a konec překvapivý.-)

03.03.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Moc krásné, doporučuji.

18.02.2016 5 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Krásná kniha, už druhý den ve mně doznívá. Musím na Charlyho stále myslet. Jako bych byla s ním. Doporučuji.

12.02.2016 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Moje oblíbená knížka. zdena Frýbová mě nikdy nezklamala. Je to výborná oddechovka.

06.02.2016

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

úžasně napsaná kniha. Druhá světová válka zase jinak než nám byla prezentována. Z pohledu dospívajících lidí ze dvou stran barikády. Krásný příběh.Kniha ve mě zanechala nesmazatelnou stopu. Určitě si ji za nějaký čas přečtu znovu.

06.02.2016 5 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

zcela souhlasím s anotací knihy. Povídky pana Čapka jsou opravdu skvostné - to je to pravé slovo. Myslím, že pokud povídky někdo nepochopí, neměl by je hodnotit. Vypovídá tak sám o sobě a ne o povídkách.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Kniha z mých nejoblíbenějších. Už jsem ji mnohokrát četla a ještě mockrát budu:-).

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Krásná kniha o přátelství a lidskosti. Nezdá se mi vhodné hodnotit jaký byl konec nebo začátek .kniha je přesně taková, jakou ji chtěl autor mít. A přesně taková je úžasná.

Hitlerova závěť Hitlerova závěť Herman Rothman

Prostě napsaný životní příběh zajímavého člověka. Anotace u knihy je vyčerpávající. já mohu jen doporučit.

29.01.2016 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Výborná kniha. Napětí, poučení - to mě dostalo, pobízelo mě to hledat další informace, zajímavá zápletka. Doporučuji.

19.01.2016 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Krásná kniha. Poutavý děj. Těším se na další knihu od Lucindy Riley. Doporučuji.

05.01.2016 5 z 5