Cheynee Cheynee komentáře u knih

Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu Jan Rendl

Dala jsem dvě hvězdičky za pěkné obrázky, grafické zpracování a několik zajímavých informací, které jsem se v knize dozvěděla.
Obecně se dá kniha ale spíše považovat za deníček hypochondra, který si neustále stěžuje na všechno a všechny a kde je velká část textu věnovaná sebelítosti a nekonečnému kolotoči autorových psychických problémů.
Také se mi nelíbí fakt, že “spisovatel” je podvodník, který se vyžívá v porušování zákazů a kterému není trapné falšovat covidový test v době nejhorší pandemie.
Dočetla jsem do druhé třetiny a dál to nešlo.

25.09.2022 1 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Knihu jsem dočetla pouze ze zvědavosti. Zajímalo by mě kde a s čím se autorka léčí, tohle totiž nikdo příčetný nemohl napsat. Je to příběh závistivé psychopatky, která neví co se sebou a je posedlá penězi. Kdyby měla žumpa ještě sklep, tak tahle kniha by se tam skladovala. A ani to by myslím nebylo dostatečné dno.

03.01.2021

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tahle knížka je prostě skvělá, četla jsem jí hodněkrát jako malá a párkrát i jako velká a když nad tím tak přemýšlím... Přečtu si jí znovu :)

12.01.2016 5 z 5

Trable na jehlách Trable na jehlách Christina Dodd

Fajn knížka :) zabila jsem s ní nudný den v práci :)

12.01.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížka se snadno čte, je napínavá, ale nepatří k těm, které by vás nějak zvlášť uchvátily.

07.01.2016 3 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Parádní knížka - napínavá od začátku do konce :) v průběhu jsem měla asi 5 kandidátů na vraha a stejně jsem se netrefila :-D... Začala jsem jí číst jeden den večer a druhý den o půlnoci skončila, nedalo se od ní odtrhnout.

07.01.2016 4 z 5

Zrada Zrada Gregg Olsen

Fajn oddechovka, čte se dobře :) ale zase nepatří mezi knihy, kterým by se chtěl člověk vracet:)...

27.12.2015 3 z 5

Klára a Karolína: dvojčata přes propast času Klára a Karolína: dvojčata přes propast času Penelope Farmer

Za život jsem přečetla už velké množství knih a už jen to, že mi tato uvízla tak dlouho v paměti je známka úspěchu :-).

22.12.2015 5 z 5

Zamba: Život s králem zvířat Zamba: Život s králem zvířat Ralph Helfer

Nádherná knížka pro všechny milovníky zvířat :-).

22.12.2015 5 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

První díl byl takový průměr a zbylé dva jsem se rozhodla číst jenom proto, že už jsem je měla doma... Každopádně druhý už byl super a třetí také paráda :) škoda, že autorka sérii ukončila zrovna když se naučila pořádně psát :-D

21.12.2015 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Fajn knížka, taková oddechovka :)

17.12.2015 4 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Knížku jsem nečetla, ale příběhy pana Cabicara sleduji na Facebooku a bavím se jimi každý den. Až někdy bude čas, ráda si přečtu i knižní formu :-)

17.12.2015

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Tuto knihu mohu doporučit všem, kteří mají alespoň trochu rádi dobrodružství a historii. Nic lepšího jsem už několik let nečetla :-).

16.12.2015 5 z 5