Čelo Čelo komentáře u knih

Studna věčnosti Studna věčnosti Richard A. Knaak

Neuvěřitelné dobrodružství ! :-) Doporučuji i těm co nikdy nehráli hry.

19.06.2020 5 z 5

Izuku Midoria: Počátek Izuku Midoria: Počátek Kóhei Horikoši

Moje první manga a upřímně jsem vůbec nečekal, že mě to tak pohltí. Musím přiznat, že čtení od konce knihy mi snad i více vyhovuje. :D

04.02.2020 5 z 5

Sémě zkázy Sémě zkázy Mike Mignola

Jedním slovem to bylo PERFEKTNÍ !!!

03.03.2017 5 z 5

Green Lantern: Tajemství původu Green Lantern: Tajemství původu Geoff Johns

Mé první setkání s Green Lanternem, kde není co vytknout a proto dávám 95 %

25.02.2017 5 z 5

Batman: Ticho: Kniha druhá Batman: Ticho: Kniha druhá Jeph Loeb

Skvělé završení série a proto dávám druhému dílu 96 % :-)

25.02.2017 5 z 5

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Můj první DC komiks a hned zaujal čestné místečko v knihovničce. :-)
Celkově za kresbu a příběh dávám 95%

05.01.2017 5 z 5

Zjevení Zjevení Drew Karpyshyn

Knihu jsem si přečetl jen ze zvědavosti, jelikož už mám za sebou autorovy SW knihy jako jsou Revan a Darth Bane: Cesta zkázy. Musím uznat, že i tento příběh ze světa Mass Effect mě velice potěšil a nadchl. Tato kniha se čte s nesmírnou lehkostí a tužbou nad dalším slovem. Hru jsem nikdy nehrál, ale tento svět se mi hodně líbí a jsem v maximálním očekávání co přinesou za příběhy další knihy.

24.07.2016 5 z 5

Darth Bane: Cesta zkázy Darth Bane: Cesta zkázy Drew Karpyshyn

Knihu jsem si užil a hodnotím plným počtem, jelikož si to právem zaslouží. Při čtení, které bylo velice poutavé jsem měl pocit, že se i mně temná strana síly zmocňuje. :-)

17.04.2016 5 z 5

Stručná historie času Stručná historie času Stephen W. Hawking (p)

Konečně jsem se setkal s knihou, kterou jsem ihned po prvním dočtení četl s chutí znova a to vše ve dvou dnech. :-) Vřele doporučuji pro nadšence do vědy a Kosmosu.

01.04.2016 5 z 5

Závoj smutku Závoj smutku Tommy Donbavand

Zápletka knihy je skvělá. Jen jsem si to místy neužil, tak jak bych měl, ale i přesto jsem spokojen a hodnotím 75%. Doufám, že další díly budou lepší a lepší. :-)

01.04.2016 4 z 5

Star Wars - Darth Plagueis Star Wars - Darth Plagueis James Luceno

Jednoznačně jedna z nejlepších knih STAR WARS. Lucenův styl pojetí politiky, mě naprosto uchvátil. Doufám, že se jednou dočkám zfilmování této naprosto úžasné knihy. :-)

12.03.2016 5 z 5

Revan Revan Drew Karpyshyn

Naprosto skvělá kniha. Díky této knihy si snad pořídím i PC hru. :D Obsah knihy byl od úplného začátku až do konce 100%. Tato kniha má jen jednu nevýhodu a to tu, že je jediná z období Staré Republiky. :-/

12.03.2016 5 z 5