cedos cedos komentáře u knih

Čas na pečení 2 Čas na pečení 2 Josef Maršálek

Skvela kuchařka, stejně jako ty předchozí. Přehledné návody a postupy. Sladké ...

12.03.2024 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Tahle série nezklame

25.08.2023 5 z 5

Zrádné loviště Zrádné loviště Dana Stabenow

Skvělá série

Ďáblovo moře Ďáblovo moře Clive Cussler

Tohle mě nepřestane bavit

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Opět skvělé

Genesis Genesis Chris Carter

Pan Carter nezklamal akčností, zápletkou ani řešením, oceňuji téma ... to je k zamyšlení.

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Dokonalé stopy ... dokonalá kniha

18.11.2022 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Série, která je čím dál lepší a to už první díl byl skvělý.

10.10.2022 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Stále napínavé, stále mě Patricia Gibneyová baví.

26.09.2022 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Díky databázi knih jsem objevila Patricii Gibneyovou a opravdu není čeho litovat. Čtvrtý díl, stejně jako předchozí, má spád, děj a neočekávanou zápletku. Doporučuji.

26.09.2022

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Autorku jsem objevila nedávno a rozhodla se číst sérii od prvního dílu ... žádné zklamání ... naopak nadšení, khniáha má spád, myšlenku , dobře se čte a témata jsou IN.

26.08.2022 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Moje první kniha od této autorky ... podlehla jsem skvělým recenzím a rozhodně jsem neudělala chybu.

04.08.2022 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Nové, stylové a překvapující ... prostě kniha od mistra pera.

04.08.2022 5 z 5

Vzpomínky na budoucnost Vzpomínky na budoucnost Erich von Däniken

Pět hvězdiček z nostalgie ... čtenář musí brát zřetel na to, kdy kniha byla napsána.

13.07.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Angela Marsons ... Kim Stoneová ... skvělá série, ke které už není ani co dodat, tak snad jen, že je mi vždycky strašně líto, když dočítám poslední stránku a další díl ještě nevyšel.

14.06.2022 5 z 5

Poslední možnost Poslední možnost Clive Cussler

Zase skvělé , napětí, myšlenka, spád a nesmrtelný hrdina. Snad se na trhu objeví další knihy od tohoto autora.

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

I kyž to nebyl David Raker, ale byl tam .... skvělé čtení, dobře uchopené téma ... zase čtecí paráda.

09.06.2022 5 z 5

Když krev promluví Když krev promluví Dana Stabenow

Námět, zpracování, poučení ... spoustu věcí o Aljašce jsem nevěděla ... Kate a její příběhy jsou čtivé a Obluda je boží.

09.06.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Dana Stabenow

Baví mě Kate, baví mě Aljaška a miluji Obludu. Krásné čtení.

27.04.2022 5 z 5

Stoupající moře Stoupající moře Clive Cussler

Napětí, spád, skvělé a zábavné hlavní postavy .... mě to baví a více jsem nečekala .... přesto musím podotknout, že náměty a příběhy autora nejsou tak úplně sci-fi, jak by se mohlo na první pohled zdát.

27.04.2022 5 z 5