candy72 candy72 komentáře u knih

Domov pro Marťany Domov pro Marťany Martina Drijverová

Jedna z nejúžasnějších knížek. Člověk si při jejím čtení uvědomí, že každý člověk není zdravý, ale i takový má své srdce, má city a žije, je to člověk jako jiný. ♥

Dvě puberťačky na krku Dvě puberťačky na krku Věra Řeháčková

Super!
Suzz, mě by se to zase z těch tanečních moc nelíbilo. Kdyby to bylo tak jak to píšeš, líbilo by se to zase pár více lidem, ale zase by to nemělo tolik fanoušků z hlediska koňáků. Každý má jiný názor :)

26.09.2015 5 z 5

Deník malé blondýnky 4 Deník malé blondýnky 4 Jiří Urban

Úžasné, akorát se mi nelíbí, že děda Komenský skoro v každé větě řekne "víceméně". Jinak je to boží, hlavně jak Barýšek našel Šárku s Ivou v hrobce. Ještě, že má Šárka tak skvělého kamaráda. Nechtěla bych se propadnout do hrobky, brrr.
Moc se těším na další díl.

04.08.2015 5 z 5

Deník malé blondýnky - O prázdninách Deník malé blondýnky - O prázdninách Jiří Urban

Úplně úžasná knížka!!!
Pořád se u ní chechtám... jak by řekla Šárka: "Jako ta bláznivá Viktorka od splavu" :D

Síla měsíčního náhrdelníku Síla měsíčního náhrdelníku Věra Řeháčková

Knížka je moc pěkná, doporučuji.

26.07.2015 5 z 5

Pompeje: Deník dívky z let 78-79 n. l. Pompeje: Deník dívky z let 78-79 n. l. Sue Reid

Pompeje mne naprosto uchvátily. Deník Claudie je naprosto dokonalý. Po přečtení Pompejí jsem si vypůjčila i Titanic a Egyptskou princeznu, čtu oboje. Určitě doporučuji. Na konci se dozvíte mnoho o Pompejích i výbuchu Vesuvu.

24.05.2015 5 z 5

Sářiny trampoty Sářiny trampoty Věra Řeháčková

Četla jsem Lenka, zlodějka koní i Potřeštěnou Dany a na tuhle se chystám. Líbilo se mi to, že knížky na sebe navazují, v části se i setkávají a já to mohu sledovat z různých pohledů, vidím, co si o známosti Danyiny mámy myslí Lenka, jak vidí Dany svoji nejlepší kamarádku a tak. Jsem zvědavá i na tenhle díl.

03.05.2016

Kocour, který pozoroval lidi Kocour, který pozoroval lidi Jeffrey Moussaieff Masson

Na jednu stranu, východní náboženství často tvrdí, jaký mají krásný vztah ke zvířatům, ale podívejte se na skutečnost.
Krásná knížka :')

03.05.2016

Ségra, tobě přeskočilo! Ségra, tobě přeskočilo! Thomas Brezina

WOW! Celá tato série je nezapomenutelná a moc se mi líbí :DD

12.11.2015 5 z 5

Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Jiří Urban

Nejvíc se mi líbil tenhle kousek:

"Sledujete sedmistý devadesátý devátý díl čtrnácté řady našeho oblíbeného seriálu.
Jára si našel Vendulku, ale ta je příliš sobecká, poznal to již Jindřich, který se stále ještě neodnaučil ráčkovat, ale Marcelka už kojí. Malý Vilém se poprvé podíval na svého nevlastního synovce..."

A takhle dál :D Pravda, takto funguje spousta seriálů.

Katčin potřeštěný nápad Katčin potřeštěný nápad Věra Řeháčková

Boží!
Akorát na kadeřnici si hrála až v dalším díle.

14.06.2015 5 z 5

To všechno spískala Katka To všechno spískala Katka Věra Řeháčková

Opravdu báječná knížka. Jedna z nejlepších :D

14.06.2015 5 z 5

Šedá smrt Šedá smrt Brandon Mull

Rozhodně to není zrovna pohádka pro malé děti.
Přečetla jsem první díl a myslela jsem, že se bude celá série odehrávat jen v Lesohradu. Po začátku čtení Večernice jsem přišla na to, že zápletka je mnohem složitější. Tím více mne to do děje zatáhlo.
Když jsem se probojovala až sem, stala jsem se touto sérií posedlá. Jako blázen jsem si sepisovala, co vím o všech artefaktech, hrdiny těchto knih, známé členy SV...
Prostě jsem si nedala pokoj.

Jen mne zaráží: Zápletka mi přišla tak velká, že nevím, jak se to během následujících dvou dílů rozuzluje. Pokusím se je sehnat v češtině či ve slovenštině a jsem moooc zvědavá :)

A jinak: je to ta neeej knížka, jakou jsem četla!!!

PS:Nikka07 - mě spíš přišlo nejsmutnější spojení kamene s hřebem a loučení :( dusivky mi tolik nevadily, protože **** nám nebyl tolik známý,, že by mě to nějak zarmoutilo.

27.01.2016 5 z 5

Morče ve skleníku Morče ve skleníku Lucy Daniels

Hihi, ta jména mě dostala. Jsou boží, zvlášť Melounek :3

Jak jsem tu knížku četla, toužila jsem mít po ruce ty vandaly a klidně jim jednu vrazit. Nesnáším takovéhle lidi, kteří si myslí, že mohou všechno.

12.11.2015 5 z 5

Dalmatin na útěku Dalmatin na útěku Lucy Daniels

U dalmatinů bývá hluchota opravdu vrozená (Ikdyž tato fenka ji vrozenou neměla), mají dost citlivé uši :(

12.11.2015

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Super!
Také bych se chtěla dostat na ostrov královny víl... Akorát být Kendrou, tak bych Mendiga spíš shodila do jezera, než abych mu vyhákla paže... protože se pak mohl bránit.

SUPER!!!

02.10.2015 5 z 5

Deník malé blondýnky 3 - Novej přírůstek do rodiny Deník malé blondýnky 3 - Novej přírůstek do rodiny Jiří Urban

Boží :D
Fakt super knížka!

04.08.2015 5 z 5

Úžasné, myslím, že se v Šárce najde skoro každá teenagerka :)

Táta pro radost i pro zlost Táta pro radost i pro zlost Martina Drijverová

Boží knížka. Zatím neznám další díly, ale knížka sama o sobě je moc hezká.

Úplný blázen do koní Úplný blázen do koní Kathy Helidoniotis

Mám ráda tyto typy knih, ale tahle mě nějak moc nechytla. Možná proto, že když měla Alice průšvih, prožívala jsem ho taky, jako bych ho měla já. Prostě mě to nebavilo.

27.07.2015 3 z 5