Síla měsíčního náhrdelníku

Síla měsíčního náhrdelníku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4705/bmid_sila-mesicniho-nahrdelniku-zbM-4705.jpg 4 30 5

Aneta série

Aneta se blížila ke skalám. V měsíčním světle vypadal skalní masív strašidelně a tajuplně. Dříve než vklouzla do skalní průrvy, sáhla na měsíční náhrdelník. Čerpala z něho energii. Poté ji pohltily skály a tma. Spěchala splnit své poselství. Podaří se Anetě osvobodit pána Měsíčního společenství? Zachrání Ohňovou říši a s ní současně celou Zemi? Napínavý,tajemný příběh pro kluky a holky od desíti let.... celý text

Ann98
26.01.2019 5 z 5

Ani po tolika letech od přečtení této knihy nevím, co si mám o ní myslet. Jedná se o velmi netypický žánr této autorky. Nicméně nemůžu říct, že by kniha byla napsaná špatně. Pro děti od deseti let je to asi dobrá volba. Nicméně nejsem si úplně jistá, jestli měla mít zrovna tato kniha pokračování.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

candy72
26.07.2015 5 z 5

Knížka je moc pěkná, doporučuji.

avi.czech
22.06.2014

Tohle mi přišlo jako ta nejhorší kniha na světě. Paní Řeháčková s touto knihou šlápla vedle, jinak se mi její knihy velmi líbí.

sabanka
07.04.2013 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala byla napínavá měla pěknou zápletku .