Táta pro radost i pro zlost

Táta pro radost i pro zlost https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/733/bmid_tata-pro-radost-i-pro-zlost-DCi-733.jpg 4 43 6

Táta série

Volné pokračování příběhů dvou holčiček z knížky Táta k příštím vánocům.

terimila
09.11.2019 4 z 5

Jedna z prvních knížek, po kterých jsem sáhla v naší obecní knihovně, když jsem tam coby prvňák mohla začít chodit. Vždycky jsem měla ráda příběhy obyčejných dětí, hlavně rozjívených holek, které byly napůl kluci, lítaly po přírodě a nevěnovaly se holčičím věcem. Takže tohle mi sedlo. ¨
Četla jsem až po Tátovi k příštím Vánocům a ten byl prostě lepší, protože byl dřív, byl první a řešil zásadnější problémy. Z téhle knížky si vlastně vybavuju pořádně jen to, jak jedna ze sester utekla z domova, schovala se v jeskyňce, do níž chodívali se sestrou a novým tátou... a pak byla ošklivě nemocná. Ale vůbec... bylo to v tomhle díle? :-) Achjo, ty mlhy dětství. Ale krásný mlhy.

Doubravka1975
10.12.2018 5 z 5

Oblíbená série mého dětství, čtená několikrát. Knížku jsem dostala kdysi dávno na vánoce a příběh dvou sester Jany a Evy jsem přečetla jedním dechem. Také jsme sestry starší já Jana a mladší Eva a máme "malou" sestřičku, úplně stejně jako v knížce akorát se nejmenuje Katka. Akorát my jsme takhle nesmyslně nežárlily, spíš jsme byly dvě spiklenkyně proti jedné....

M100
26.09.2017 5 z 5

Má nejoblíbenější knížka z dětství

lapagerie
13.05.2016 5 z 5

Tuhle knížku jsem jako malá holka zbožňovala a doufám, že se bude líbit i mým dcerám. O tom, že existují další díly jsem se dozvěděla až nedávno, třetí z nich už jsem sehnala, po prvním pátrám.

candy72
04.08.2015 5 z 5

Boží knížka. Zatím neznám další díly, ale knížka sama o sobě je moc hezká.

bookcase
26.08.2011 5 z 5

Moje dětství, celou sérii o sestrách Evě a Janě a jejich patáliích s hledáním tatínka, jsem četla několikrát.