Táta pro radost i pro zlost přehled

Táta pro radost i pro zlost https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/733/bmid_tata-pro-radost-i-pro-zlost-DCi-733.jpg 4 43 43

Táta série

Volné pokračování příběhů dvou holčiček z knížky Táta k příštím vánocům.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Táta pro radost i pro zlost. Přihlašte se a napište ho.

terimila
09.11.2019 4 z 5

Jedna z prvních knížek, po kterých jsem sáhla v naší obecní knihovně, když jsem tam coby prvňák mohla začít chodit. Vždycky jsem měla ráda příběhy obyčejných dětí, hlavně rozjívených holek, které byly napůl kluci, lítaly po přírodě a nevěnovaly se holčičím věcem. Takže tohle mi sedlo. ¨
Četla jsem až po Tátovi k příštím Vánocům a ten byl prostě lepší, protože byl dřív, byl první a řešil zásadnější problémy. Z téhle knížky si vlastně vybavuju pořádně jen to, jak jedna ze sester utekla z domova, schovala se v jeskyňce, do níž chodívali se sestrou a novým tátou... a pak byla ošklivě nemocná. Ale vůbec... bylo to v tomhle díle? :-) Achjo, ty mlhy dětství. Ale krásný mlhy.

Doubravka1975
10.12.2018 5 z 5

Oblíbená série mého dětství, čtená několikrát. Knížku jsem dostala kdysi dávno na vánoce a příběh dvou sester Jany a Evy jsem přečetla jedním dechem. Také jsme sestry starší já Jana a mladší Eva a máme "malou" sestřičku, úplně stejně jako v knížce akorát se nejmenuje Katka. Akorát my jsme takhle nesmyslně nežárlily, spíš jsme byly dvě spiklenkyně proti jedné....

M100
26.09.2017 5 z 5

Má nejoblíbenější knížka z dětství

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Táta pro radost i pro zlost v seznamech

v dalších seznamech2x