Calinda Calinda komentáře u knih

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Klasika, krásná knížka, četla jsem v dětství a pak i dceři a líbila se mi pořád.

O zvířátkách pana Krbce O zvířátkách pana Krbce Stanislav Havelka

Četla jsem v dětství, vím, že se mi moc líbila.

Vítek Vítek Bohumil Říha

Tuhle knížku miluji od dětství, když jsem na ní náhodně narazila v antikvariátu, hned jsem si jí koupila a těšila jsem se, až jí budu číst svým dětem. Ten čas přišel a já se znovu na chvilku vrátila do dětství. Teď už je dcera větší, knihu mám v knihovně a občas se na ní chodím aspoň kouknout... Třeba její čas ještě přijde jednou u vnoučat :-)

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Přečteno za jeden večer, dobře se četla, bavila mě, ale mezi topky se neřadí.

22.10.2017 4 z 5

Z neznámých důvodů Z neznámých důvodů Zdena Frýbová

Super, líbila se mi moc!

20.10.2017

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Skvělá knížka, měla jsem ji půjčenou z knihovny, ale po přečtení jsem si ji i zakoupila, tuhle knížku chci mít doma!

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Ze začátku jsem měla problém, knihu jsem dokonce na nějaký čas odložila, pak jsem se k ní, z nouze, že zrovna nebylo co jiného číst, vrátila, nějak překlepala začátek a nakonec? Nádhera. Jsem ráda, že jsem jí dala druhou šanci a samozřejmě hned následovaly další dva díly.

Živá voda Živá voda Marcel Pagnol

Bomba! Strašně smutná, ale nádherná. První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla, určitě mě zajímají i jeho další knížky.

20.10.2017 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Skvělá knížka, ráda se k ní vrátím.

Vlci u dveří Vlci u dveří Jamie Dutcher

Nádhera!!! Málokdy u knížky brečím a už vůbec jsem nečekala, že budu brečet u téhle, ale slza ukápla. Vlky miluju, jsou to nádherná zvířata, to, jak působí na lidi, legendy s nimi spojené... Doporučuji, krásné a poučné čtení. Určitě se ke knize vrátím.

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Bavila mě, mám ráda knížky z Viktoriánské Anglie a k tomu duchařina - skvělá kombinace. Venku tma, do oken bubnuje déšť, teplý čaj, huňaté ponožky, deka a tato knížka = super relax.

20.10.2017 4 z 5

Hermafrodit Hermafrodit Jeffrey Eugenides

Nádhera!!! Začátek náročný, nejprve jsem chtěla knihu odložit, ale jsem tak strašně ráda, že jsem to neudělala. Kniha mě úplně dostala, určitě si ji v budoucnu přečtu znovu.