CafeMan CafeMan komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět naprosto skvělé. Doporučuji! Tato série neztrácí dech. Naopak!

23.06.2022 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Skvělé pokračování. Doufám, že i v tomto roce vydá další díl. Jinak budu truchlit! :-)

06.04.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Čekal jsem hodně, ale tohle... Prozatím nejlepší díl. Jen bych prosil překladatele ať se vyhne slovům "poblinkala se". Opravdu pěst na oko.

24.09.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Další napínavá "Kártrovka". Napínavá jako..., to ať si přečte každý v této knize :). Dávám pět hvězd. a teď hurá na další (Zloba). Doporučuji!

20.09.2019 5 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Dobré čtení, ale zfilmováno lépe (jsem milovníkem Jeana Reno :-)). Na konci trochu nastavovaná kaše.

27.08.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Přesně jak psala Elena v posledním komentáři. Chris umí čtenáře chytit do svých spárů tím, že ho ihned hodí do děje. žádné zbytečné okecávání. Hodnotím pěti *. Zase výborné. Doporučuji!

P.S.: Jen škoda, že nic neměl s Alicí. Holt moje srdce lační po nějaké romantice :).

17.08.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Knihu jsem četl po přečtení Nočního lovce od Chrise Cartera, tak mi chvíli dalo zabrat se do čtení. Po několika desítkách stránek jsem se začetl a kniha mě nepustila. Hlavní detektiv Luc Callanach je zpočátku "nemastný neslaný", ale po vysvětlení detektivovi minulosti se to dá pochopit. Helen Fieldsová odvedla skvělou práci s popisováním drastických scén, člověk měl pocit, že ze "záporáka" se v několika chvílích stává zvíře. Knihu doporučuji na takovéto odpočinkové čtení. Už se těším na druhý případ detektiva Callanacha.

P.S. - Některé komentáře se zastavují u přílišné brutality. Možná by to chtělo číst popis knihy.

12.08.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Moje čtvrtá přečtená kniha s detektivem Hunterem. Opět perfektní napínavé čtení. Opět vřele doporučuji. Čtenář musí mít silný žaludek na to co se v této knize odehraje. Zápletka skvělá a vše je, takříkajíc umožnitelné. Těším se až rozečtu další (Sochař smrti).

06.08.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Vynikající "Kártrovka". I když o chlup horší než dvojitý kříž. Doporučuji! Detektivka na jedno, maximálně dvě čtení. Výborný a napínavý závěr knížky!

01.08.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tohle jsem nečekal. Netrvalo ani den, abych nezačal číst po Carterově poslední detektivce Galerie mrtvých jeho první knihu z téhle série. Smekám před autorem. Takhle skvělé dávkování napětí jsem nikdy nezažil. Člověk prostě musí číst další, další a další kapitolu. Doporučuji!

24.07.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Neskutečná jízda od začátku do konce. Přečteno během tří dnů. Perfektní zápletka. Napínavé jak kšandy!

19.07.2019 5 z 5