Bunburistka Bunburistka komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Skvělá knižní série. Jedna z mým nejoblíbenějších. Knihu jsem si přečetla až po shlédnutí filmu a opravdu nelituji. Takovýto námět byl po poměrně dlouhé době nový, vše je skvěle vymyšlené. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Přečetla jsem ji již dvakrát a hodlám po čase opět znovu. Všem doporučuji ! :)

15.02.2014 5 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Takový konec jsem tedy nečekala. Skvělá série !

15.02.2014 4 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Musím říct, že jsem takový konec rozhodně nečekala a byla jsem dost rozpolcená. Ale i přes ten konec musím říct, se mi kniha velice líbila a celá série si zaslouží pevné místo v mé knihovně. Doporučuji :)

15.02.2014 4 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Baltazara jsem si prostě zamilovala, přece mi byl o něco sympatičtější než Lucas. Děj má opravdu spád, celkově je kniha velice čtivá. Než se nadějete, otáčíte poslední stránku a uháníte pro další díl ! :)

15.02.2014 4 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Balthazara jsem si opravdu mooc oblíbila. Přirostl mi k srdci. Na tento dodatek ke knižní sérii jsem se velice těšila. Knihu jsem si chtěla vzít s sebou na dovolenou, to jsem ovšem nevydržela a během jednoho dne ji přečetla jako nic. Škoda, že není delší ! :)

15.02.2014 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Musím říct, že mě tato série bavila. Námět knihy mě opravdu zaujal. Při čtení děj poměrně rychle ubíhal, a hlavní postavu Biancu jsem si opravdu oblíbila. Určitě si tuto sérii přečtu znovu a všem ji vřele doporučuji ! :)

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Tento díl mi přišel oproti předchozím dílům slabší. Byla jsem zvědavá, jak všechno dopadne. Děj mi přišel trochu protahovaný a neměl už takový spád. Předchozí dvě knížky nasadily o něco vyšší laťky, to ovšem nemění nic na tom, že i poslední díl stojí stoprocentně za přečtení. Dávám stejný počet hvězdiček jako u předchozích dvou knížek, protože nejde dát 3,5. :)

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Druhý díl této série se mi také líbil. Neustále jsem byla napjatá, jak bude kniha dál pokračovat. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přečtení absolutně vůbec nelituji a všem vřele doporučuji! :)

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Knížka se mi dost líbila, přišla mi v určitém slova smyslu čistá, krásná. Velice mě zaujal námět a s obsahem jsem byla více než spokojená, hlavní hrdinku jsem si opravdu oblíbila. Všem doporučuji si tuto knihu a celou sérii přečíst ! :)

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Po přečtení knihy Než jsem tě poznala, jsem se s radostí a chutí vrhla na čtení knihy Poslední dopis od tvé lásky. Knihu jsem si kupovala s velkým očekáváním. Musím říct, že nelituji. Mám jen malilinkaté mínus oproti Než jsem tě poznala a to v tom, že v této knize jsem se občas ztrácela a souvislosti nacházela až v následujících stránkách. Ale konec mi vše absolutně vynahradil a tato kniha se stala nezapomenutelnou. :)

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha, která se mi vryla hluboko, opravdu hluboko do srdce. I když už je to pár měsíců, co jsem ji přečetla, zanechala ve mě plno myšlenek, které mě provází téměř každý den. Nádherná, čistá a hluboká knížka ! Všem vřele doporučuji :)

Přechod Přechod Justin Cronin

Jsem opravdu moc ráda, že jsem si tuto knihu přečetla. Zaslouží si čestné místo v mé sbírce. Hned mě vtáhla do děje a už nepustila, ačkoliv jsem dost stránek nevěděla, jakým směrem se kniha bude ubírat. Nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout. Děj je velice napínavý. Moc ráda si přečtu další díl !

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Tak jako první věc musím říct, že mě potěšila kniha pro teenagery, ve které není hlavní téma upíři! Ze začátku má kniha docela delší rozjezd, ale pořád se objevují nové a vcelku nečekané věci, které čtenáře vtahují hlouběji do děje a následně neodoláte a knihu přečtete ani nevíte jak. :)

15.02.2014 3 z 5