buffy5235 buffy5235 komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Skvělý díl, u kterého každá stránka byla něčím jedinečná.

19.01.2022

Pěkná knížka, sice ne nejlepší co jsem kdy četla, ale nádherně promyšlená.

19.01.2022 5 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Obálka i anotace knížky byli tak dokonalé, že jsem si knihu prostě musela přečíst. Atmosféra příběhu mi místy přišla depresivní, ale co by člověk čekal jiného od holky udušené gumovým medvídkem. Fajn čtení pro 12 leté holky.

19.01.2022 3 z 5

Kousnutí Kousnutí Jordie Bellaire

Opět jako u prvního dílu si myslím, že to bylo skvělé na odpočinek. Kresby tady už nebyli tak podobné hercům ze seriálu jako v prvním díle, ale i tak to bylo fajn.

19.01.2022 4 z 5

Střední je peklo Střední je peklo Jordie Bellaire

Komiks byl celkem fajn a to i přes ty drsné kresby jsem to považovala za odpočinek. Tomu komu se to líbilo bych ráda doporučila seriál, který je o moc lepší.

19.01.2022 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jo, bylo to dobré, skvěle promyšlené a napínavé. Opět plný počet.

18.01.2022

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nevím, co bych k tomu měla jiného říct než že je to prostě Harry Potter, na kterém ( když si ho přečtete ) asi nic nepokazíte. Myslím ale, že na světě jsou i lepší knihy. I tak za promyšlený svět dávám plný počet.

18.01.2022

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Tuto knihu bohužel nemůžu hodnotit pozitivně. Vůbec se mi nelíbil konec a četla jsem to hlavně proto abych věděla, co všem přijde na knížkách od Davida Walliamse tak vtipného. Nedoporučuji.

18.01.2022 1 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

(SPOILER) Asi budu jedna z mála, která si myslí, že Padlý dědic byl lepší než Papírová princezna, ale podle mě opravdu ano. Líbilo se mi poznat Eastona z jiné strany, kde není jen hloupý alkoholik, ale i člověk co se dokáže zamilovat do normální holky. Ella mi v této knize přišla jako rozmazlený fracek a její kamarádka, kterou jsem v žádné z knih neměla ráda, zrovna tak. Ale těch kapitol s nimi stejně nebylo moc. Sice to není nejlepší knížka, ale pobavila jsem se. Novela Poskvrněná koruna o Gideonovi byla taky celkem dobrá. Dávám 4 z 5.

16.01.2022 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Moc krásná kniha s originálním nápadem. Děj se rychle četl, zvraty byly originální a postavy měly velmi dobře popsanou charakteristiku. Jediné co mně trochu zklamalo byla ta veřejná nehoda kvůli níž se museli vzít, přičemž si myslím, že to autorka mohla lépe promyslet. I tak ale knížce dávám plný počet hvězdiček, protože na tak zábavný příběh mockrát nenarazíte.

27.12.2021 5 z 5