buffy5235 buffy5235 komentáře u knih

Emily Vichrná a rybí ocas Emily Vichrná a rybí ocas Liz Kessler

Knížku jsem si vybrala kvůli obálce. Příběh mi taky přišel zajímavý. Bylo tam hodně zdlouhavých popisů ale hodně zvratů. Moc mně to nezaujalo, mladším by se to líbit ale mohlo.

22.01.2022 2 z 5

Emily Vichrná a hrad v mlze Emily Vichrná a hrad v mlze Liz Kessler

Kniha se mi celkem líbila, zápletka byla o neco lepší než v předešlých dílech. I tak to ale není nic moc.

22.01.2022 2 z 5

Emily Vichrná a tajemství mořské sirény Emily Vichrná a tajemství mořské sirény Liz Kessler

Čtvrtá kniha byla asi ze všech nejlepší. Měla asi 300 stránek, ale stálo to za to.

22.01.2022 3 z 5

Poslední přání Poslední přání Victoria Schwab

I když je to třetí díl, všemu jsem rozuměla. Bylo to moc pěkně napsané a byly tam krásně popsány pocity. Ale nebyla tak zábavná.

20.01.2022 2 z 5

Emily Vichrná a příšera z hlubin Emily Vichrná a příšera z hlubin Liz Kessler

Druhý díl se mi líbil o trochu víc než první. Bylo tam méně popisu a mělo to zajímavější zápletku. Ale pořád to není nic velkolepého.

20.01.2022 2 z 5

Kletba rodu Bardulfů Kletba rodu Bardulfů Gareth P. Jones

Bardulfovi byli o hodně slabší než Trnhoffovi. Ze začátku se mi to moc líbilo, konec mě zklamal a to tajemství jsem uhádla. Škoda, ale i tak jsem se zabavila.

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Z této knihy si toho moc nepamatuji, protože jsem ji četla před rokem a moc mně nezaujala. Není to dost strašidelné aby to četli dospělý a ani málo děsivé aby to četli malí. Asi bych to doporučila věkově něco mezi 9 - 11 roky.

20.01.2022 3 z 5

Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Laura Ellen Anderson

Pro menší děti jako ideální. Celá série mně nezklamala, ale jedna z nejlepších to taky nebude. Asi jsem na to už moc stará.

20.01.2022 3 z 5

Amálie Zubatá a zloděj paměti Amálie Zubatá a zloděj paměti Laura Ellen Anderson

Já opět nevím co jiného bych měla dodat, než že jsem velmi spokojena. Krásný příběh.

20.01.2022 3 z 5

Amálie Zubatá a jednorožčí páni Amálie Zubatá a jednorožčí páni Laura Ellen Anderson

Příběh a ilustrace mně opět nezklamaly, a myslím, že je knížka moc pěkným začátkem pro mladší děti.

20.01.2022 3 z 5

Amálie Zubatá a Příšerný ples Amálie Zubatá a Příšerný ples Laura Ellen Anderson

Autorka strašně krásně ilustruje knížky a já jsem si z jejich kreseb vzala už několikrát inspiraci. I když tento příběh není úplně pro moji věkovou kategorii, mě se líbil.

Palác lží Palác lží Erin Watt

(SPOILER) Tak tohle bylo zklamání, prostě špatná detektivka. Vsunutí erotické scény, když se tam řešil takový problém, bylo velmi hloupé. Hrozný díl, ale ne o moc horší než ostatní.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

(SPOILER) Druhý díl byl pro mně na stejném levelu jako první díl. Konec byl moc přehnaný, ale jinak pohoda.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

(SPOILER) Kniha je čtivá, ale určitě ne pro mě. Nesnáším když se v knize objevuje takové téma, v němž kluk je vždy na holku zlý a ubližuje a pak říká že ji miluje. Ale když to pominu, nebylo to tak špatné na odpočinek.

Zakletý kouzelník Zakletý kouzelník Jill Murphy

Skvělé pro volnou chvíli, sice ne nejlepší a určitě ne lepší než Harry Potter.

Mildred opět zasahuje Mildred opět zasahuje Jill Murphy

Pěkné čtení pro mladší dívky.

Čarodějnice školou povinné Čarodějnice školou povinné Jill Murphy

I když je tato kniha starší než Harry Potter, přijde mi dějově skoro stejná, ale trochu méně záživná a spíše pro mladší. Pro dívky ideální.

19.01.2022 3 z 5

Vůbec se mi nelíbilo, že je tato kniha psaná formou scénáře. Děj byl zkrátka úplně zbytečný, příběh o ničem. Celkově to nebylo vůbec nic, čemu by se mohla dát alespoň bronzová medaile.

19.01.2022 odpad!

Tento díl byl o něco akčnější, ale výborný.

19.01.2022 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Od knížky k další knížce je to čím dál napínavější a delší. Užila jsem si toho na dlouhou chvíli.

19.01.2022 5 z 5