Brockchen Brockchen komentáře u knih

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Velmi zdařilé dílo.Věřím,že v tehdejší době dost pobuřující. Musím se přiznat,že mě i místy nadzvedávalo z křesla,nicméně kniha výborná

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Každopádně u téhle jsem si říkala,že bát víc se snad ani nemůžu.Sotva jsem vydechla a říkala si,že už další napětí nevydržím, vystřídalo ho jiné.A já vydržela.Byla to fuška:-),ale knihu zařazuju do svých velmi velmi oblíbených.

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

První kniha od této autorky,co jsem četla. Nadchla mě tolik,že jsem sáhla i po její další tvorbě a vlastně mi ani nejde posoudit,kterou knihu mám nejraději.Každopádně tahle mě k těm ostatním přivedla.Nedávno jsem viděla i filmové zpracování, a i když konstatuju,že se zdařilo, kniha u mě vždycky bude mít přednost.

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Taky si troufám napsat,že se mi líbila víc,než "Šifra".Je pravda,že něco je tam hodně nadneseno, ale to se dá myslím přehlédnout.

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

I když se jedná o dost obsáhlou knihu,čte se velmi rychle,protože její děj je přímo strhující.Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších knih,kterou jsem si pořídila i domů a hodlám se k ní ještě několikrát vrátit.

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Už dlouho jsem se nezačetla do tak pohodově psané knihy. Výborná oddechová kniha se spoustou ležérního humoru.