Bombr Bombr komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Největší blbost jakou jsem kdy četl. Jako dítě jsem ji četl z důvodu povinné četby a ani nedočetl.jako dospělý jsem ji četl znovu , když ji měl za povinnou četbu můj syn. I on konstatoval že větší hovadinu nečetl.

10.08.2015 odpad!

Kukly Kukly John Wyndham (p)

Výborná kniha.

10.08.2015 5 z 5

Marťanská kronika Marťanská kronika Ray Bradbury (p)

Z mého pohledu ,nejlepší autorova kniha.

Češi ve wehrmachtu Češi ve wehrmachtu František Emmert

Vynikající kniha o našich občanech ve wehrmachtu

10.04.2019 5 z 5

Zakuti v oceli Zakuti v oceli Miroslav Žamboch

Má první kniha od tohoto spisovatele a asi i poslední .Prvních 200 stran šílená nuda, už jsem myslel že to ani nedočtu.Pak už je to lepší. Konec jako by nijakej, asi už ho to nebavilo psát.
Mohla by to být dobrá kniha ale po vynechání pasáží o ničem a viselektování tak na 150 stran.

28.12.2016 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Zatím jsem od této autorky přečetl 7 knih a je to všechno stejná nuda na jedno kopyto.

20.12.2016 3 z 5

Vítězové nad smrtí Vítězové nad smrtí Josef Rudolf

Velmi pěkná kniha. Řekl bych že jedna z nejlepších co jsem četl o našich letcích za 2sv války .Možná by nebylo marné ji po tolika letech vydat znovu. O tomto osudném letu napsal knihu i další přeživší Alois Šiška jmenuje se KX-B neodpovídá.

02.07.2015 5 z 5

Cesta - Paměti české aristokratky Cesta - Paměti české aristokratky Cecilia Sternberg

Nuda nuda a ještě jednou nuda.Postrádá to děj ani jsem to nedočetl.

06.09.2022

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Rozhodně nejslabší Kulhánkovo kniha,ale dalo se to.

07.01.2019 3 z 5

Odcházím do snu a jiné povídky Odcházím do snu a jiné povídky Arnošt Lustig

Hrozná nuda,Musel jsem se opravdu hodně nutit abych to dočetl a to asi jen proto že jsem knihu dostal k vánocům.Žádný pořádný děj,pořád jen zdlouhavé popisy .
Někdy totálně bez hlavy a paty.První a poslední kniha tohoto autora.

07.01.2019 1 z 5

Lehké fantastično Lehké fantastično Terry Pratchett

Připadá mi že autor byl totálně sjetej , protože takovou hovadinu bez hlavy a paty by nemohl jinak napsat.No a ten film je taky hovadina

19.12.2016 odpad!

Rocannonův svět Rocannonův svět Ursula K. Le Guin

Skvělá kniha.Škoda , že se mi nikdy nepodařilo sehnat zbylé dvě knihy z trilogie Hain

10.08.2015 5 z 5

Sloup ohně a jiné příběhy Sloup ohně a jiné příběhy Ray Bradbury (p)

Nádherná povídka Kosa a skvělý Sloup ohně. Jinak nic moc - nuda

10.08.2015 3 z 5