blueberrypink blueberrypink komentáře u knih

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Třetí díl se mi líbil asi nejvíc, už tam nebylo tolik toho zvířecího sexu, ale víc pocitů :)

22.04.2014

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Přečetla jsem to jedním dechem a byla jsem z toho unešená, s odstupem času ale zjišťuji, že s touto tématikou jsou daleko lepší knihy :)

22.04.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

22.04.2014

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Po prvním dílu jsem se dala i do druhého, ale to byla chyba. Už v polovině jsem přemýšlela, že knihu nedočtu a odložím, ale nakonec jsem se překonala. Bylo to ale trápení, pak už jsem přeskakovala i stránky, protože mě to vůbec nebavilo...

21.04.2014 1 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Knihu jsem přečetla, byla celkem dobrá, ale s erotickou tematikou jsou daleko lepší.

21.04.2014 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Další úžasná kniha této autorky. Jen mne moc mrzí, že už je Bavettových u konce, tak jsem se do něj začetla, že jsem si nedokázala představit, že to jednou skončí. Henry i Emily super, milovala jsem ty Henryho hlášky a myšlenky!

21.04.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Opět skvělá kniha této autorky, kterou jsem přečetla za pár hodin a dalo mi dost práci se od ní odtrhnout alespoň na oběd. Úžasný příběh plný napínavých chvilek, nebezpečí a erotiky!

21.04.2014 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Velice dobrá kniha, překvapila mne a rozhodně jsem ji nečetla naposledy!

17.04.2014

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Další skvělá kniha této autorky, která mne už při prvním dílu velice překvapila svým stylem psaní. Napínavé, poutavé čtení, které vám nedovolí se od knihy odtrhnout. Doporučuji!

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Nikdy bych nevěřila, že mne převážně životopisná kniha tak nadchne. I když je to pěkná bichle, přečetla jsem ji po pár dnech. Moc se mi líbilo zpracování do detailu, doporučuji.

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Výborná kniha, něco takového jsem od české autorky nečekala, bez urážky. Napínavý příběh, od kterého jsem se nedokázala odtrhnout ani na jídlo, jedna z nejoblíbenějších knih vůbec, všem doporučuji!

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Dneska jsem dočetla, v součtu to bylo čtení asi na 10 hodin a neskutečně jsem se u toho bavila! Vtipné i trapné okamžiky, poutavě napsáno, rozhodně všem doporučuji.

13.04.2014 5 z 5