blindone blindone komentáře u knih

Dobrodružství Jeronýma Moucherota Dobrodružství Jeronýma Moucherota François Boucq

Klenot, jak příběhem, tak kresbou!

27.10.2022 5 z 5

Život ve staletích - 12. století Život ve staletích - 12. století Vlastimil Vondruška

Lepší než fabulované příběhy autora.

Jak nevyloupit banku Jak nevyloupit banku Donald E. Westlake

Docela milé čtení, pár okamžiků výborných.

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Trvalo mi déle se zorientovat v množství názvů a jmen...ale pak to začalo mít grády jak epos o Gilgamešovi. Jako by to bylo napsáno před vznikem písma.

Poslední Mohykán Poslední Mohykán James Fenimore Cooper

V mládí mě to bavilo víc než teď. Nicméně asi klasika co za to stojí a indiáni nejsou vykreslení romanticky jako v Mayovkách.

Návrh Návrh Elle Kennedy

No ty bláho, celkem Škola zlomených srdcí...ale potřeboval jsem vědět, jak to skončí.

01.09.2022

Jeruzalémský masakr motorovou pilou Jeruzalémský masakr motorovou pilou Ondřej Neff

Spousta zábavných klišé, někdy kostrbaté, ale jsem moc rád, že se to ke mně dostalo.

Hejnické pastorále Hejnické pastorále Vlastimil Vondruška

Na začátku jsem si říkal, že je to Dallas z českého prostředí. Po celkem krátké době jsem se těšil, jak se budou jednotlivé příběhy vyvíjet. Prostě mám rád bulvár, což toto trochu je.

06.05.2021

Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství Tomáš Prokůpek

Jelikož si dám cigáro i pivo, je tento počin to nejlepší, co mi Rychlé šípy na stará kolena mohou nabídnout. Věřím, že pro pravověrné, kteří vyhlížejí koně z oken vlaku dodnes, jsou některá zpracování spíše urážlivá. Každopádně kniha dokáže sundat placku z čela.

06.05.2021 5 z 5

Klub Lysek Klub Lysek Arthur Ransome

Vůbec nechápu, jak mě to mohlo bavit, ale bavilo. Dost.

05.11.2017

UFO: Kontakty UFO: Kontakty Michael Hesemann

Na knize je nejlepší to razítko TOP SECRET, jinak je to slabé.

05.11.2017 1 z 5

Stopy mimozemšťanů Stopy mimozemšťanů Erich von Däniken

No...asi radši ne.

05.11.2017 1 z 5

Poklad kapitána Kida / Jak se chodí do pohádky Poklad kapitána Kida / Jak se chodí do pohádky Ljuba Štíplová

Čtyřlístek jsem nikdy příliš nežral, ale tohle je nějak jiné, nevím čím. Přijde mi, že scénář obou příběhů vznikl na kalbě, kde Ljubu Štíplovou balil George Lucas.

05.11.2017 4 z 5

Cour a Courek Cour a Courek Svatopluk Hrnčíř

Vždycky když dělám palačinky, tak si na tohle vzpomenu....vždycky.

05.11.2017 4 z 5

Přichází puberta Přichází puberta Henri Joyeux

Když dostanete tuhle knížku od rodičů, jste v pytli.

04.11.2017 4 z 5

Temná tvář princezny Ivety Bartošové Temná tvář princezny Ivety Bartošové Tomáš Gottlieb

Tohle mi někdo ze srandy věnoval a protože jsem kouřil hodně trávy, tak jsem si to přečetl. Nechutnost.

04.11.2017 odpad!

Barborčiny koláčky Barborčiny koláčky Elisabeth Daldrup

A sakra...tak tahle kniha mě dost ponížila. Nebyl jsem schopen přípravy ani jednoho jídla, takže jsem radši začal chodit do první třídy.

04.11.2017 3 z 5

Velká kniha čůrání Velká kniha čůrání Jakub Plachý

Něco mezi Biblí a toaletním papírem.

04.11.2017 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Skvělý příběh, ale na komiksovou verzi z ABC nic nemá.

04.11.2017 4 z 5

Alkoholy Alkoholy Guillaume Apollinaire

Počet hvězd je přímo úměrný množství chlastu v krvi při čtení.

04.11.2017 5 z 5