Cour a Courek

Cour a Courek https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14406/bmid_cour-a-courek-QnF-14406.jpg 5 89 16

Komiksové zpracování veselých příběhů kocoura Coura a jeho synka Courka. Pro mladší děti. Příběhy kocourů a jejich kočičích i psích kamarádů. Cour je ten nejhodnější kocouří tatínek na světě a Courek kocouří kluk, který má vždycky po ruce spoustu zlepšováků a bláznivých nápadů. Je i jejich přátele Broka a Bročka znají děti z televizních večerníčků. Svou podobou se řadí mezi nesmrtelné postavičky stvořené malířem a ilustrátorem Adolfem Bornem.... celý text

haWranka
14.04.2023 5 z 5

Jako dítě jsem to milovala a četla pořád dokola. Teď převzalo štafetu moje dítko a čteme opět znovu a znovu. Nestárnoucí klasika!

martin č.
24.07.2020 5 z 5

Knížka mého dětství, kterou si k mé radosti (i menšímu údivu, že to až tak nezastaralo) oblíbily i mé dcery.

hrdlickova_61
11.07.2019 5 z 5

Knížku mám ve fondu své pobočky a léta ji pečlivě opravuju, aby byla pořád k použití. Půjčuje se teď už málo, ale sem tam se někdo najde, kdo ji ocení. A nedávno mi dcera vesele hlásila, že si ji koupila někde v antikvariátu domů, tak se těším na čtení s vnoučaty : o)

Freedomova
02.06.2019 5 z 5

Jako dítě jsem tuhle knížku milovala - hlavně ten příběh, kde si Courek udělal mlékovod až do postele. Teď ji čteme se synem a opět má úspěch.

Lucissia
06.03.2019 5 z 5

Úžasně vtipná knížka mého dětství, kterou jsem četla několikrát. A teď se na ní učil číst syn a byly to milé večery při předčítání. :-)

Hani77
08.01.2019 5 z 5

Tenhle komiks jsem jako dítě milovala!

Jannqa
14.09.2018 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství :) A klidně bych si ji přečetla i dnes :)

vojtacierny
12.09.2018 5 z 5

První přečtený komiks

RyonMathrin
19.07.2018 5 z 5

Čteno snad stokrát. Nádherný komiks pro děti.
Pamatuji si "Courkův mlékovod" :-)

SisaK
03.07.2018

Nejmilovanější kniha mých synů.

SSTknihy
19.06.2018 4 z 5

Tandem Hrnčíř – Born, co dodat. Já milovala, jak Cour zašíval Courkovi kalhoty, přišil si je ke svým a během návštěvy pak musel Courek celou dobu sedět Courovi na klíně. Prostě dokonalé.

blindone
05.11.2017 4 z 5

Vždycky když dělám palačinky, tak si na tohle vzpomenu....vždycky.

Magráta
23.05.2016 5 z 5

Knihu jsem v rukou zatím neměla, ale dodnes si pamatuju příběhy ze Sluníčka. Chodila jsem do knihovny číst zadní stránku, dokud tam tento komiks vycházel.

lazenskaveverka
04.05.2014 5 z 5

Moje milovaná.

Standa Šebek
28.09.2013 4 z 5

Jojo, tohle jsem v dětství miloval. A Bornovy ilustrace byly skvělé

Esmit
30.11.-0001 5 z 5

Můj první a také nejoblíbenější komiks :) Moc pěkné obrázky, skvělé příběhy. Pro děti, které se chystají na komiksovou dráhu jako dělané.