Poklad kapitána Kida / Jak se chodí do pohádky

Dva samostatné příběhy Čtyřlístku. Příběh Jak se chodí do pohádky tištěn zvratmo se samostatnou obálkou.
Poklad kapitána Kida (92 stran)
Jak se chodí do pohádky (68 stran)

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/113569/poklad-kapitana-kida-jak-se-chodi-d-Tpe-113569.jpg 4.898
Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno · Panorama

Kniha Poklad kapitána Kida / Jak se chodí do pohádky

Petja

Mé nejmilovanější příběhy Čtyřlístku, dostala jsem je ve druhé třídě k Vánocům a četla pořád dokola (stačilo otočit a jelo se znovu) celou základku a asi i někdy na gymplu, měkkou vazbu má celou opotřebovanou :-). Trochu mne zklamalo, že nové vydání už není oboustranné, je to drobnost, která čtení přidává další kouzlo.

RyonMathrin
05.03.2018

Tohle je něco úžasného. Pamatuji si, jak jsem vždy dočetl jednu část, otočil z druhé strany a četl znovu druhou část... a takto několikrát za sebou. Krásné, milé, barvité, nápadité, vtipné, téměř bez násilí.
Už i moje děti projevily zájem přečíst si to po několikáté...

blindone
05.11.2017

Čtyřlístek jsem nikdy příliš nežral, ale tohle je nějak jiné, nevím čím. Přijde mi, že scénář obou příběhů vznikl na kalbě, kde Ljubu Štíplovou balil George Lucas.

Majrek
13.07.2017

"Břeh je konec oceánu, každá noc se chýlí k ránu. Ani kletba věčná není - čas ji změní v odpuštění...". Úžasná nostalgie....

tom0579
14.04.2017

Úžasný příběh.

filda44
10.07.2016

Kapitán Kid je za mě nejlepší příběh Čtyřlístku všech dob! :) (a to jsem jich četl nespočet)

Lidudu
12.08.2015

Absurdní čtyřka zvířátek, která by v reálném světě mohla těžko společně existovat v jednom domečku bez krveprolití, mě bavila jako malou holku a baví mě i teď. Kokršpanělka Fifinka neustále tahající z kabelky luxusní buchty, ustrašený ušák Pinďa, Myšpulín a jeho praštěné vynálezy a nakonec čunča Bobík jehož zažívací ústrojí musí hostit tasemnici jinak nechápu jak toho může tolik sežrat, jsou nesmrtelní a milují je děti napříč generacemi.
Starší příbéhy jsou ale bezesporu lepší než ty moderní. Je mi líto,že dnešní Čtyřlístek se nevyhnul mobilům, tabletům a počítačům a ztratil tak své nevinné kouzlo, a tak, když se chci na pár chvilek vrátit do dětství, sáhnu po Jak se chodí do pohádky a mám hned lepší den i když dítětem už nejsem hodně dávno

MP17
09.02.2015

Nejlepší čtyřlístkový speciál, oba příběhy správně tajemné, příjemně strašidelné a samozřejmě zábavné.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Čtyřlístek

Autoři knihy