Velká kniha čůrání

Unikátní, hravá a naučná knížka kapesního formátu představuje čůrání ze všech stran. Od vysvětlení základních principů močení přes jeho historii až k současným stylům a technikám.

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175652/big_velka-kniha-curani-175652.jpg 4.185

Kniha Velká kniha čůrání

martin9666
07. listopadu

Vtipná malá kniha plná jednoduchých kreseb. Nekoupil bych si ji, ale jako veselý dárek dobrá. Byla by lepší kdyby obsahovala více informací.

Lady.Lucrezia

Jednoduché, zábavné, originální.
Našla jsem tuto knížečku v knihovně svého přítele, když jsem hledala, co bych jako marod mohla ještě přečíst a BINGO! Je to vážně skvost v rámci divnoliteratury. Díky kapitole "Jak lidé vyjadřují, že chtějí čůrat" jsem objevila mnoho zahraničních jazykových mutací a nenapadlo mě nic jiného, než si yzkoušet jak znějí vyslovené přes Google Překladač. Rovněž musím autorovi jako štiplístková poděkovat za vyobrazení Specifického stylu čůrání ve vlaku, který přesně zobrazuje umění mnoha našich cestujících.

LuckyVagabond

Díky této knížečce jsem se naučil používat termín: "Čůrání s duchovním přesahem".

Aneb tvrzení, že se s každou knihou člověk něco naučí, se i zde potvrdilo.

Kupodivu je to tak roztomile pitomé, až je to svým způsobem vtipné :)

madlenka3189

Hodně originální a vtipná kniha! Já se moc pobavila! Autor je velmi kreativní.. doporučuji každému (:

Bája89

Asi mě nikdy nepřestane překvapovat, jaké bizarnosti vycházejí. Už jenom skutečnost, že se našel někdo ochotný vydat tuto mikroencyklopedii moči mě ohromila, snad víc než skutečnost, že někoho napadlo to vůbec napsat. Ale ať nejsem škarohlíd, tak jsem se u některých míst i pobavila a zasmála. Obávám se, že "jdu vylejt kánoj" mi už zůstane. Škoda, že se autor nevydal cestou volného pokračování "A jak to mají ženy". Věřím, že se v této drobné žlutěžluté knize najde spousta lidí. Je unikátní, to rozhodně ano. Neotřelá a jedinečná.

plutoking

Jednoduché, výstižné, poučné :)

Gabi13
03.06.2020

Velmi vtipně zpracované téma, které děti ve školce neomrzí. Skvěle zpracované graficky.

Seabeast
12.12.2019

Povinná četba pro každého člověka! Dozvěděl jsem se plno nových poznatků. Nu dobrá, a teď vážně. Vlastně ono to ani nejde. Absurdně komická knížečka, kterou slupnete během několika minut. Ale určitě potěší ty, jež se neberou tolik vážně.