UFO: Kontakty

UFO: Kontakty https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97896/bmid_ufo-kontakty-kn9-97896.JPG 3 27 5

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Záhady
Vydáno: , Etna

UFOs: Die Kontakte , 1990

Janadvorackova
12.10.2019 1 z 5

Tuhle záležitost jsem asi před čtvrt stoletím vytáhla ze štosu "věcí pod stolem." Kniha ležela mezi různými časopisy a dnes už ji za nic většího nepovažuji. Pravda, dnes už ji ani nemám.
Tenkrát jsem ji přečetla, obsah rozvířil představivost. Divně zamlžené fotky působily "věrohodněji," než kdyby stránky obsahovaly nějaké dokonalejší.

V existenci mimozemského života věřím, (víra vznikla někdy ve třinácti s příchodem zájmu o četbu sci-fi). Dalo by se říct, že jsem přesvědčena, že "tam někde venku něco je." Ovšem nikdy jsem si nemyslela, že by ho někdo nafotil a napsal o něm knihu.
Moc divné mi připadá celé pozadí příběhů "kontaktérů" a jejich "očitých svědectví," a "setkání." Ne, jako tohle fakt vůbec ani teoreticky.

blindone
05.11.2017 1 z 5

Na knize je nejlepší to razítko TOP SECRET, jinak je to slabé.

irinois
25.11.2016 2 z 5

Knihy sa dajú čítať. Len začali celú tú mašinériu akolo vesmírnych ľudí. Dôkaz toho ako si jeden nedoceneny človek prečíta pár kníh a vytvorí vlastnú predstavu a až fanaticky tomu ľudia veria. Už viem prečo Ivo A. Benda na stránkach ktoré predstavujú vesmírnych ľudí jasne káže že je takáto literatúra zlá a že ju treba zničiť. Náhodou by niekto mohol zistiť pravdu.

Terva
02.06.2015 3 z 5

Velmi průměrná kniha ve které vlastně nenajdete nic konkrétního. Jen pár známých údajů a zbytek je hodně zkreslený.

Jack Bauer
22.08.2013 2 z 5

Stejný komentář jako u prvního dílu. Mám rád knihy o UFO, ale dnes už vyžaduji 100% fakta a ta mi nikdo nepředloží. Ve všech knihách s podobnou tématikou je 99,9% výmyslů a až na tom zbytku by mohlo být trochu pravdy.