blackhorse blackhorse komentáře u knih

Emily Vichrná a rybí ocas Emily Vichrná a rybí ocas Liz Kessler

Knížka byla SUPER. MOC se mi líbilo, jak se Emily proměňovala. To bych chtěla umět taky. Děsně se těším na další díl. TAKY bych chtěla prožívat takový dobrodružství. Ale jinak knížka byla napsaná dobře, byl tam dobrý nápad. Emily by byla určitě super kámoška. A ten ostrov byl VÝBORNÝ nápad. Ale chápu, že každýmu se líbí něco jinýho, no ne?

26.10.2017 3 z 5

Družička k pronájmu Družička k pronájmu Jacqueline Wilson

Tý jo. Ta Tilly musí být opravdu trhlá. Dát si inzerát. Mě by to nenapadlo. Ale lituju ji. Když někomu zdrhne mamka (nechci se nikoho dotknout), tak to není zrovna příjemný. A ještě to s tim kamarádstvím.

08.10.2017 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Knížka byla SUPER!!!!!! Strašně by se mi líbilo být princezna. I když ty hodiny princeznování vypadaly fakt hrůzostrašně. Mia musí být bomba kámoška, Lana kráva a Michael k sežrání. :-) Strašně bych chtěla vidět ten film.

08.10.2017 5 z 5

13 pater 13 pater Andy Griffiths

Kniha se mi líbila. Je dost dobře ztřeštěná. Ale mít takovej dům na stromě by bylo boží. Dost jsem se u toho pobavila.

01.10.2017 4 z 5

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

Kniha byla moc pěkná. Smála jsem se, když z Mabel udělala mumii. Ale konec byl smutnej.

23.09.2017 4 z 5

Moc se mi nelíbilo, že to bylo napsaný jako scénář. Rozhodně to nebylo lepší než předešlých 7 knížek. Ale příběh HP to byl, takže dávám 3 *.

01.09.2017 3 z 5

Romeo & Julie (komiks) Romeo & Julie (komiks) Sonia Leong

Myslim si, že je na tom dobře udělaný, že je to komiks. Lidi v mým věku to určitě zaujme víc než nějaký verše. Ale jinak to moc dobrý není, vzhledem k tomu, že Romea a Julii už všichni známe.

29.08.2017 3 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Knížka se MOC MOC MOC líbila. Je to poučné pro toho, kdo má sourozence.

29.08.2017 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knížka se mi líbila. Étienne mi připadal moc sympatický. Úplně jsem se do příběhu vžila. Příjemná oddechovka. Chtěla bych taky prožít takový dobrodružství.

28.08.2017 5 z 5

Jak zacvičit s rodiči Jak zacvičit s rodiči Jenny Smith

Moc se mi to nelíbilo.

28.08.2017

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Kniha byla hodně divná. Nevim, jestli to tak přijde jenom mně, ale mít takhle dirigovanej život, to je hrůza. Ale fandila jsem Cassie, aby jí to s Kyem vyšlo.

27.08.2017

Nejsem žádná potrhlá holka Nejsem žádná potrhlá holka Gretchen McNeil

Byla to super knížka. Sice celkem předvídatelná, ale nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ten vzorec byl vážně dobrej. Uplně jsem se do toho příběhu vžila a nemohla přestat. Hrozně mě zajímalo, co zas ta holka provede

Ema je na všetko sama Ema je na všetko sama Jacqueline Wilson

Jako já nevim, co bych dělala, kdyby mě nechala mamka doma samotnou se třema malejma sourozencema. Ale ji ak super kniha. Doporučuji.

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Super a dobře se četla. Úplně jsem se do děje vžila.

Po stopách tajemných tvorů Po stopách tajemných tvorů Věra Řeháčková

Souhlasim. :-)

26.08.2017 3 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Celkem ujde, ale mohla být lepší. Marcus byl idiot. :-)

26.08.2017

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Boží kniha, souhlasim s tim komu se líbila. Okamžitě mám chuť jet do Itálie.:-) Ren mi připadal strašně sympatický a vůbec všechny osoby mi tak připadali kromě Mimi. Ty záhady z deníku Lininy mámy tu knihu ještě zdokonalily. A Lina by byla určitě bezva kámoška. Rozhodně doporučuji.

26.08.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tahle kniha nebyla jedna z nejlepších, co jsem četla (a to jsem jich četla spoustu :-)), ale trochu jsem si z ní něco vzala. Kapesník jsem nepotřebovala teda kromě konce. A taky kdo už se v osmi letech s někym líbal, žejo? Ale jinak se něco dalo přečíst. ;-) Ale chápu, že se to někomu mohlo zdát smutný.

26.08.2017 4 z 5

Potíže s Klárkou Potíže s Klárkou Věra Řeháčková

Prostě super knížka. Rozhodně doporučuji. Chystám se si koupit i 2. díl

25.08.2017 5 z 5

Minulost se vrací Minulost se vrací Angela Dorsey

Miluju Angelu Dorsay. Zbožňuju koně. Pro mě naprosto výborná knížka.

04.06.2017 5 z 5