Belisima Belisima komentáře u knih

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Začátek byl zajímavý, ale potom už mi to přišlo jako strašná blbost.

23.01.2024 2 z 5

Plutoshine Plutoshine Lucy Kissick

I mě nalákala hlavně obálka, krásná. Příběh nebyl špatný, dočetla jsem. Ani mě nenudil. Jenom to nemělo logiku a uvěřitelnost, ale na druhou stranu to bylo originální.

18.01.2024 3 z 5

Starman Jones Starman Jones Robert A. Heinlein

Me se to libilo. Na zacatku me to chytlo a vyplivlo az na konci. Uzila jsem si paradni dobrodruzstvi. A chci jeste.

25.07.2022 5 z 5

Spin Spin Robert Charles Wilson

Zajimava kniha, libila se mi. Nebylo to uplne nezapomenutelne, vim ze za nejaky cas si nevzpomenu o cem byla, ale ted po precteni, jsem spokojena.

29.08.2019 4 z 5

Spektrum Spektrum Sergej Lukjaněnko

Nebylo to spatne, ale ani nijak zvlast strhujici. Knizka me bavila, ale nenadchla me. Ackoliv, to filozofovani s klicnikama bylo perfektne promyslene a poucne.

07.04.2019 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Nedočetla jsem. Nejsem zrovna v náladě číst jak je posedlá nějakým klukem. Nevěřím tomu. Asi stárnu. Asi je to určené pro mladé.

02.08.2018

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Jako doplnění komplet příběhu výborné, ale Levanu si nešlo oblíbit, proto mě to tolik neoslovilo i když příběh byl poutavý.

26.07.2018 3 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Knížka mě neuchvátila, tak jak ostatní, podle většiny recenzí. Ovšem byla zajímavá a poutavá, ale asi to bylo napsané málo uvěřitelně, no něco tomu chybělo, ale četla se mi velmi dobře.

25.07.2018 3 z 5

Měsíční prach Měsíční prach Arthur Charles Clarke

Knížka mě bavila, přečetla jsem to rychle a na to jak je ta knížka stará, tak mě překvapila.

29.03.2018 4 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Výborný příběh, skvěle vymyšlený svět. Zajímavá hlavní hrdinka.

23.03.2018 4 z 5