Barushenka Barushenka komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Poutavý příběh, který je skvěle napsaný. Prolínání více generací celý příběh umocňuje.

14.11.2018 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Příběh hrdinky je mi velmi podobný, a proto mne také chytla u srdce. Mimo to je to výborně napsáno.

14.11.2018 5 z 5

Život v dodávce - Náš příběh Život v dodávce - Náš příběh Forest Trenz

Knížka o svobodném cestování, která se čte jedním dechem. Člověk se u toho nasměje i navzteká...je mu líto, že příběh končí a sám má chuť se sbalit a vypadnout do přírody, do jiné země, kultury...a to je za mě super!

19.01.2021 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Kniha je mi svým tématem hodně blízká, a také se moc pěkně četla. Děj je plynulý a zajímavý. Jediný problém jsem měla s hlavní hrdinkou, ke které jsem měla spíše averzi než že bych s ní soucítila.....na druhou stranu, kniha se mi četla dobře, tak asi nebude líbivost hlavní hrdinky tak zásadní.

06.01.2017 4 z 5

Ke knize jsem se dostala náhodou - půjčili mi ji děti na táboře, a i když je to cílené spíše na mladší čtenáře, tak za mě super! Kniha se krásně čte, je napínavá a bez zbytečných "prázdných" pasáží. Autorka má výbornou fantazii a také schopnost přenést ji do slov. Za mě jedna z těch lepších knih.

03.01.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Čtivý, vtipný a oddechový příběh.

14.11.2018 3 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Pokud hledáte oddechovou četbu, nic náročného, tak je to ta pravá knížka. Příběh je čtivý, svižný, se spoustou zápletek, ale ne laciný. Ačkoliv se jedná o příběh lásky, jehož konec se dá odhadnout již z kraje, neubírá to na líbivosti.

08.02.2017 4 z 5