barus0282 barus0282 komentáře u knih

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Krásná knížka..nejednou mě rozbrečela, rozesmála.Nemohla jsem se dočkat dalších kapitol. Že mě to tak emotivně chytne jsem nečekala. Jsem ráda že ji mám doma budu si ji hýčkat jako poklad.

01.10.2021 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Super čtení nemohla jsem se dočkat až zjistím kdo je vrah! :)) Myslela jsem si celou dobu že to udělal někdo jiný.

14.06.2022 4 z 5

Návrat Návrat Anne Jacobs

Krásný návrat k rodině Melzerů. Ze začátku mě to malinko nebavilo ale pak se děj slušně rozjel a druhou polovinu knihy jsem dočetla velmi rychle až mi bylo líto že jsem na konci. Na téhle sérii se mi líbí jak se lidé v minulosti k sobě slušně chovali mluvili spolu s úctou. Tak se vždycky do toho světa ponořím v dnešní době to tak bohužel není. Těším se na další díl poběžím pro něj 1.7.2022 do knihkupectví nemůžu se už dočkat.

02.06.2022 4 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

(SPOILER) Jsem fanoušek podcastu Opravdové zločiny a Lucku mám moc ráda, tak jsem běžela do obchodu hned jak knížka vyšla abych si ji mohla koupit a přečíst. Krásně se četla,akorát mi vadilo že příběh Zuzky neměl nic společného s případem.Bylo by super kdyby třeba se ji rozbil telefon a ona musela jít do opravny...nebo se nakonec rozhodla že si koupí nový a starej vyhodilai to by mě uspokojilo víc než to že to nemělo vůbec žádnou spojitost s případem.

14.11.2023 3 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

(SPOILER) Výborná knížka, přesně ten typ knížky která mě baví-z ženského světa. Znázornění příspěvku na Facebook a toho jak se lidi chovají povrchně mě bavil.Soucitila jsem se Sally její příběh mi byl nejblíž asi bych jejího manžela přetrhla.Překvapilo mě i vážné téma které se objevilo v životě Kate.Krásný konec,že to byl trochu happy-end mi vůbec nevadilo ba naopak.

06.07.2021 5 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

(SPOILER) Kniha byla napínavá čekala jsem od toho ale bohužel víc. Moc jsem se chtěla dozvědět co se stalo s Teddym. Taky mi chybělo vyjádření starého detektiva k Lucy když se smrt Dana objasnila. Po pravdě mohlo to být lepší ale číst mě to bavilo.

28.06.2021 2 z 5

Cínový vojáček Cínový vojáček Hans Christian Andersen

(SPOILER) Máme doma pro dceru zkrácenou verzi, akorát nevím jestli ji nevyradim tak smutný konec jsem dlouho nečetla. Chudák baletka a vojáček

23.01.2022

Nejhezčí dny našich životů Nejhezčí dny našich životů Claire Lombardo

(SPOILER) Mám takové knihy ráda, o rodinných vztazích, akorát se to hrozně vleklo a jak tu už někdo psal ten tenký papír mě rozčiloval :D ...na né úplně levnou knížku to mohlo být uděláno kvalitněji. Ale příběh ušel, sedla mi Wendy doufala jsem že ji autorka ke konci trochu vylepší vyhlídky na život ale to už by bylo asi moc pohádkové. Wendy nejlepší a nejvtipnější postava díky ní jsem to dočetla.

14.01.2022