Barumic Barumic komentáře u knih

Sally Sally Freya North

Nastesti jsem tuto knihu cetla jako posledni, takze mi neovlivnila nazor na ostatni jeji tvorbu.
Styl psani mi vubec nevyhovoval, pribeh uchazejici, ale i tak jsem docetla az do konce.
Myslim, ze je to autorcina prvotina a jde to poznat. Kazdopadne jeji dalsi knihy jsou velmi ctive.

17.08.2021 2 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Pro me asi zatim ta nejhruzostrasnejsi kniha od Tess :-)

20.11.2020 5 z 5

Cesta na Aljašku Cesta na Aljašku Jan Šťastný

Precteno sice za jeden den, ale trochu nuda. Fotografie o nicem, napsano jak zakem zakladni skoly.

05.01.2019 1 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Rozhodne nic pro citlive matky :-)

20.01.2018 4 z 5

Tanec modrých andělů Tanec modrých andělů Steve Loveček Lichtag

Pěkné a čtivé vyprávění a nádherné fotografie. Po několika letech jsem ji dostala a přečetla jedním dechem.

04.01.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hodně podobné téma jako u filmu Nedotknutelní.

09.04.2015 4 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Vzhledem k tomu, že tu někdo dost hodně napověděl, kdo je vrah, věděla jsem to už od první třetiny knihy.
Pro mě je tato kniha od Joy jedna z těch slabších.

13.03.2015 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha se četla celkem dobře, zápletka docela ušla, vrah byl předvídatelný už od doby, kdy se ukázal na scéně. :-)

26.02.2015 4 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Moje první kniha od Joy Fielding, která mě přesvědčila, že píše velmi dobře a stojí za to přečíst i ostatní :-)

25.02.2015 5 z 5

Sedmého sedmý Sedmého sedmý Jaroslava Černá

Začátek moc nic, teprve od třetiny celkem zajímavé. Poměrně předvídatelný děj, ale kniha se dobře četla.

11.02.2015 4 z 5

Jméno větru Jméno větru Patrick Rothfuss

Skvěle napsáno, četla jsem jedním dechem celý příběh.

11.11.2014 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Trošku slabší příběh oproti jejím ostatním knihám.

11.11.2014 3 z 5

Nástrahy lásky Nástrahy lásky Freya North

Líbila se mi celá série :o).
Myslím, že to bylo právě to, co na příběhu bylo nejvíce čtivé - že se hrdinka nemůže rozhodnout. Prostě ze života :o).

10.06.2014 4 z 5