baru_h baru_h komentáře u knih

Povídku jsem si zařadilo do čtenářského deníku k maturitě a vůbec nelituji přečtení. Povídka je skvěle napsaná. Autentický popis situace mi nahnal až husí kůži,takže opravdu jedině doporučuji.

08.11.2015 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Už po přečtení autorčiny předchozí knihy Eleanor&Park se mi zalíbil styl,kterým autorka píše. Ani tato kniha mě nezklamala po stylové stránce. Líbily se mi postavy i samotný děj. Co jsem přeskakovala byly vložené povídky o Simonu Snowovi. Nějak mě to neoslovilo, ale myslím,že to tam na škodu určitě není (co se nelíbí mně,může zaujmout druhé). Čekala jsem i nějaké napětí a zvrat,kterého jsem se také dočkala. Takže zato jedině * navíc. Jediné,co mě zklamalo bylo zakončení příběhu.

07.11.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Třetího dílu jsem se (nejen já) nemohla dočkat. Po přečtení dvou předchozích knížek jsem čekala parádní zakončení. Doufala jsem v nějakou napínavou zápletku,která by mi na okamžik vzala dech.A?! Já se dočkala. Třetí díl byl opravdu diamantovou třešničkou na tomto dortu.

27.10.2015 5 z 5

Dívej se mi do očí Dívej se mi do očí Melánie Lánská

Kniha je tenká a má 126 stran,takže jsem ji přečetla za necelé dvě odpoledne. Byla dobrá,ale úplně tak moc mě neupoutala.

01.07.2015 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásná kniha a ty obálky jsou opravdu překrásné. Už se nemůžu dočkat až si přečtu i ostatní díly.

11.05.2015 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Velmi zajímavá kniha,která je napsaná jiným stylem než ostatní knihy. Četla se mi rychle a v jistém smyslu byla i napínavá.

04.05.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Papírová města od Johna Greena je jeho další povedená kniha. Miluju jeho styl.
Doufala jsem,že to tak dopadne,ale přesto by mě zajímalo jak to bylo potom. To mám,ale u každé knihy.

17.04.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Pro mě byla kniha velmi napínavá v tom smyslu,že jsem "hltala" stránku po stránce,abych se dozvěděla jak se to mezi Anastasií a Christianem vyvine.
Jinak je to skvělá kniha s přitažlivým tématem,která se čte jedna radost a vaši fantazii nenechá chladnou. Rozhodně si přečtu i zbylé dva díly.

22.11.2014 4 z 5