barny99 barny99 komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Ten název neumí nic moc říci, ale autorčina fantazie je dokonalá, takový náměst se snad nikde jinde zatím nevyskytl.

24.05.2017

Kniha není moc dobrá, je velmi zmatená a končí neurčitě. Je to docela zklamání pro lidi co mají rádi Harryho Pottra

06.12.2016

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Je to nejhezčí díl serie, kniha je mnohonásobně lepší než film, není tolik morbidní.

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

Kniha dětství, komixi i Záhada hlavolamu

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Pro mě další kniha bez Hercila Poirota a slečny Marpllové, ale byla zajímavá jako vždyt zkovčila jinak než jsem si myslela

Když Duben přichází Když Duben přichází Jaroslav Foglar

Velmi zajímavá kniha pro mě jedna z nejlepších Foglarovek

17.12.2015

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Hezká jako všechny ostatní, Aghata byla výjímečná, protože nikdy nevíte, kdo byl vrah.

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

krásný příběh o vánocích dobře zvítŕazněnjé špatné chování lidí.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem dočetla nedávno, má plusy i mínusy, je jednoduchá načtení, ale obsahově je zvláštní, smutná a dojemná, ale já nebrečela, jo je to hrozné, ale vše je jen příběh, který na straně 200 skončí.

Ostrov přátelství Ostrov přátelství Miloš Zapletal

Tuto knihu jsem četla ještě před sedmičkou a je zajímavé, že takový tábor vodních skautů se ne zas až tolik liší od tábora skautů suchozemských, I když nás není za co trestat a ruletu nemáme.

Sedmička Sedmička Miloš Zapletal

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Zapletala, je hezké jak se chromý Pajda snaží vypořádat s tím, že nemá přátele, když nachází vrbičkovou zátoku kde může být sám sebou, mění se mu život, může být rozjařeným hochem.