Bára2003 Bára2003 komentáře u knih

Nekonečné jezero Nekonečné jezero Erin Hunter

(SPOILER) Tento díl byl také užasný jako ty předešlé. Alfu jsem neměla moc v oblibě už od 2. dílu a teď se to potvrdilo, nic jiného jsem od něj nečekala a je mi líto Spring. Jsem hrozně ráda že Hvěza je Alfou a Štístko Betou a že Hvězda má ráda Bouři :).

14.07.2018 5 z 5

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje
Super díl, moc mi bylo líto Bouřliváka a toho že Alfu neporazil v boji byl by to dobrý vůdce.... Byla jsem strašně ráda že se Štístko usmířil s Bellou a hrozně se mi líbilo Lízinčino nové jméno.
4. Díl byl užasný.

06.07.2018 5 z 5

Párty holka @ Tajnosti v dívčí škole Párty holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Moc hezká kniha, jen mi bylo líto Niffyny maminky, ale jinak pohodové čtení :)

18.08.2017

Dárek Dárek Pia Hagmar

Kniha byla krásná přečetla jsem ji za den a dokonce i slza ukápla. Proto by si měl každý vážit toho co má. Knihu mohu jen doporučit (četla jsem všechny díly: dárek, zrada, a sen).

30.06.2017

První láska První láska James Patterson

Krásná, dojemná kniha na kterou jsem vzpomínala i poté co jsem ji dočetla.

22.05.2017 4 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Vzdala jsem po 58 stránkách.... Třeba ji dám šanci někdy v budoucnu

12.03.2024

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Fakt hodně nabitý díl, bylo tam hodně akce a zaplete.
A ten Lockhart.... :D
Ale občas byl děj zdlouhavý a nudný, podle mě až moc obsahlý popis některých věcí, za mě naprosto k ničemu.
Proto dávám 4* ale určitě budu číst další díl.

27.12.2019 4 z 5

Ve stínech Ve stínech Erin Hunter

Trochu nudnější díl než jsem čekala. Štístko mi v tomto díle tolik nevadil ALE kdo mi vadil byla Alfa, pořád jenom štěňata, štěňata a štěňata. Ta záležitost že zrádce mi připadá zdlouhavá takže doufám že se to vyřeší v dalším díle, na druhou stranu tomu dodává nádech tajemna. Bouři hrozně obdivuji za její chytrost, té bohužel Divoká smečka moc nepobrala Je mi líto Belly a Šípa :( . Ale ostatních psů co opustili smečku mi není vůbec líto. Tomuto dílu dávám 5 * přesto že se tam víceméně všechno opakovalo. A přečtu si další díl :D.

08.09.2019 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Možná SPOILER !!!
Tento díl byl velmi napínavý i když jsem se musela k přečtení tohoto dílu odhodlávat dlouho.
Chtěla jsem za každou cenu odhalit kdo je zrádce a už možná tuším, podle vodítka v 1 dílu 2 série ;). Jinak mi bylo strašně líto Ševela :(. Ale obdivovala jsem Bouří že měla odvahu postavit se Štístkovi a s jejími názory jsem souhlasila.
Tenhle díl byl pro mě slabší než předchozí a proto mu dávám 4*
Každopádně hned sáhnu po dalším díle :).

29.08.2019 4 z 5

Léto divokých srdcí Léto divokých srdcí Angela Dorsey

Úžasný, bylo mi stašně líto Jiskry :(.

09.08.2019 5 z 5

Bouře přichází Bouře přichází Erin Hunter

Tento díl mě mile překvapil ale byl i smutný :(, hodně jsem si dělala starosti o Modrou Hvězdu. Překvapilo mě že se Hvězda začala zlobit na Hvězdný klan. Hodně jsem se zlobila na na Marka, a bála se Drápa. Bylo mi líto všech co zemřeli :(, nejvíce Žlutozubky. Ale šokující překvapení na konci stálo za to. 5 hvězd :D

29.06.2019 5 z 5

Výcvik beze slov Výcvik beze slov Liane Rauch

Super knížka, moc doporučiji, hned jsem ji vyskoušela a můsím říct že to byl pokrok, doporucuji. Za mě 5 hvězd s přehledem :)

24.09.2018 5 z 5

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

(SPOILER) Nejlepší díl ze všech
:) hrozně je mi líto Marty a Mám ráda Bouři. Moc se tětíšm na dalsí díly. ;)

23.08.2018 5 z 5

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Kniha se mi libila víc než první díl, akorát mi přišlo že je Alfa na Štístka moc zlý :(

28.05.2018

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

(SPOILER) SPOILER
Od knihy jsem čekala trochu víc ale jinak docela dobré.
Je mi líto že se Allie rozešla s Carterem ale tak nějak jsem to čekala.

26.03.2018 4 z 5