bara-offici bara-offici komentáře u knih

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

(SPOILER) Někteří tuto knížku nenávidí někteří ji Milujou. Já patřím k skupině lidí který ji milujou. Setkala jsem se z lidmi kteří ji nedočetli z toho důvodu, že je dostatečně neohromil a přišel jim začátek až moc zdlouhavý, Popravdě mi to taky přišlo, občas jsem také měla obavy jestli ji vůbec dočtu, ale udělala jsem to nejlepší rozhodnutí. Konec stál rozhodně za to, a dlouhou dobu jsem se z toho konce zpamatovávala.

11.03.2023 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Ohromila mě více než jsem čekala. Nikdy jsem nechtěla aby skončila, je tak nádherně napsaná že jsem se hned začetla a užívala příběh naplno. Všechny postavy mi sedli a každá má svůj silný charakter. doporučovat. V téhle knize je něco víc než v jakékoli jiné. Druhou polovinu jsem celou probrečela radostí, úžasem až smutkem. Pro mě je tato kniha vímečná

20.01.2023 5 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Měla jsou trošku obavy ze stylu psaní autorky, ale přímo jsem si to zamilovala. Dost mi to vyhovovalo a byla jsme překvapena. Co se týče příběhu, 60 a 70 léta sama o sobě miluju, takže jsem nebyla vůbec zklamaná. Vážně skvělá knížka, nedokažu si zatěžovat.

25.03.2023 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

(SPOILER) Díky téhle knížce jsme se dostala ke Colleen, a mile mě překvapila. Sice to je jedna z knížek od ní která nemá zas tak zapáleny příběh jako třeba pravda nebo lež. Ale bavila mě ohromně ne jenom kvůli Tajemném Saganovi který mi po celý příběh vrtal hlavou, ale také díky řešení vztahu mezi rodinou.

23.10.2022 5 z 5

Šťastně až navěky? Šťastně až navěky? F. T. Lukens

Když jsem si ji pořídila měla jsem dost smíšený pocity, bála jsem se že to nebude tak dobré jak je to prezentováno, ale popravdě jsem byla velice překvapená protože to nebylo vůbec špatný. Opravdu jsem ji přečetla jedním nadechnítm. Konec sice byl vyřešen dost rychle, ale dá se to snadno pochopit.

10.06.2023 5 z 5

Moc krásný příběh, už od začátku mě děj zaujal a myslím že tahle knížka si u mě udělala místečko za nejlepší knihu co jsme zatím četla. Někomu se líbí víc někomu míň, u mě vyvolávala takový příjemný zvláštní pocit jakoby psala přesně o mně. Bylo tam spoustu chvilek kdy jsm měla vztek, smutek I radost, tahle knížka má v sobě všechny emoce.

12.11.2022 5 z 5

První, kdo na konci zemře První, kdo na konci zemře Adam Silvera

Podle mě o něco slabší jak první kniha, ale bavilo mě jak se všechno hezky propojovalo až jsem skoro nemohla uvěřit, kolik náhod a neuvěřitelných příhod se vlastně stalo. Příběh byl ale čtiví a originálně vymyšlený.

10.06.2023 3 z 5

Slunečnice Slunečnice Anna Gajdošová

Popravdě na to že je to dost klišé a dá se vlastně už od začátku očekávat jak to asi skončí, a dost jednoduše napsaný příběh, mě tahle kniha dost bavila, je krátká po krátkých kapitolách a příběh se proto vyvíjí rychle. Nejsem moc dramatický čtenář který kouká na chyby co jsou v knize, takže jsme si to vlastně užívala. Nevím čím to bylo ale nakonec mě kniha potěšila ikdyz se o ní dá říct spoustu chyb, za mě pohodová, vlastně I napínavá kniha.

23.10.2022 4 z 5

Zlomky nekonečna Zlomky nekonečna Adéla Rosípalová

Tak moc silný příběh že jsem si ani nechtěla představovat že by se tohle mohlo stát v reálném životě, což samozřejmě může a to je to nejhorší. Postupem čtení si s postavami vytváříte silný pouto a nedokážete se od příběhu odtrhnout. Přesně této typ knih miluji, proto jsme si to užila naplno a prožívala knížku s hlavními postavami od začátku do konce.

11.03.2023 5 z 5

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

(SPOILER) Nikdy bych si nemyslela že může dát takováhle kniha tolik emocí a změnit celý pohled na svět. Ze začátku jsem se vžila do všech postav. Každá má svoje problémi a výborný charaktery který si zamilujete. Na Začátku se cítíte bezmocný a nevíte si rady, ke konci už si začínáte věřit a nabýráte sebevědomím. Můžu jen doporučovat, sama se zajímám o tohle téma knih, takže jsem byla velice překvapená.

14.01.2023 5 z 5