bakjo95 bakjo95 komentáře u knih

Nádherné příběhy Čtyřlístku: 1987-1989 Nádherné příběhy Čtyřlístku: 1987-1989 Ljuba Štíplová

Další vázané příběhy čtyřlístku se svými nepřekonatelnými dobrodružstvími.

Tajemství železné masky Tajemství železné masky Ljuba Štíplová

Hezké dobrodružné příběhy, někdy až naivní, ale občas si přece musím zavzpomínat na ty chvíle, kdy jsem byl dětsko ve věku 7 let. Dneska už je to všechno jiný, ne, že by mi to nějak vadilo, ale lepší vidět dítě s knihou v ruce, než dítě s smartphonem vetším jak její hlava.

Zloděj mrtvol Zloděj mrtvol Thomas Brezina

Jako vždy mě kniha Klubu záhad nezklamala, ale nedoporučuji si jich kupovat deset, jen do určité míry (max.5). Když jich totiž přečtete moc, tak se těch dobrodružstvích moc najíte a brzy vás to přestane.

Když Duben přichází Když Duben přichází Jaroslav Foglar

Jelikož jsem ještě mladý, tak se mi tato kniha velmi líbila nejenom vyřešením těch všech špatných situací, ale také dobrodružství v ní. Kéž by se takto mohli k sobě lidé chovat. Vřele doporučuji!

01.02.2014 5 z 5

Zlaté příběhy Čtyřlístku: 1992-1993 Zlaté příběhy Čtyřlístku: 1992-1993 Ljuba Štíplová

Doporučuji hezkou dobrodružnou knihu pro děti a mládež.

Zombie z jeskyně Zombie z jeskyně Thomas Brezina

Hezký sci-fi napínavý příběh od Thomase Breziny! :)

Zloděj mrtvol Zloděj mrtvol Thomas Brezina

Napínavé! Jako vždy se najde pro logicky nevystvětlitelnou věc logické a reálné vysvětlení! :)

Kouzelné křeslo Kouzelné křeslo Enid Blyton

Dobrodružná kniha pro děti 7-10 let. Pokud jste starší, myslím si, že vás to nebude bavit. :)

28.12.2013 4 z 5

Tajemný hrad Tajemný hrad Enid Blyton

Tak jsem se začet do této knížky, až jsem jí za jedno odpoledne přečetl! Doporučuji! :)

Tajemné údolí Tajemné údolí Enid Blyton

Vřele doporučuji, pokud chcete zažít opravdové dobrodružství!

Tajemný ostrov Tajemný ostrov Enid Blyton

Vřele doporučuji tuto dobrodružnou knihu! :)

Dostaňte mě odsud Dostaňte mě odsud James Patterson

Něco jako ,,Deník malého poseroutky", ale má to větší šmrnc a bavilo mě to! Doporučuji!

28.12.2013 5 z 5

Můj vlastní deník malého poseroutky Můj vlastní deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Jestli se vám nechce ze začátku kupovat hned ,,Poseroutku' a začíst se do něj a chcete spíše něco akčnějšího, tak si jako první díl ,,Poseroutky' vyberte tento, jako já!

28.12.2013 5 z 5

Páté kolo u vozu Páté kolo u vozu Jeff Kinney (p)

Vtipné to bylo, všechny díly včetně tohoto posledního!

28.12.2013 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Nejvíce se mi na tomto dílu líbí, jak se zdá že už jsou úplně v koncích a nakonec zjistí, že problémem je jeho mladší bratr! :)

28.12.2013 5 z 5

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

Jako vždy! Vtipné a myslím, že by si tuhle knížku mělo přečíst každé dospívající dítě!

28.12.2013 5 z 5

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

Dobrá kniha pro ty co baví čtení, ale hlavně pro ty, které nebaví čtení! :)

28.12.2013 5 z 5

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Líbí se mi, jak to všechno může snášet. Já už bych se dávno zbláznil! No prostě super kniha! :)

28.12.2013 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Pobavil mě, jako každý díl z této série! :)

28.12.2013 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Vtipné a pobaví to! :)