bagel bagel komentáře u knih

Kosti svaté Brigity Kosti svaté Brigity Philip Freeman

Trochu moc rozvláčné, ale líbilo se mně netradiční prostředí, ve kterém se kniha odehrávala.

24.07.2017 4 z 5

Klášterem obchází ďábel Klášterem obchází ďábel Jan Bauer

Takový obvyklý průměr.

17.07.2017 3 z 5

Pionýři a roboti Pionýři a roboti Pavel Ryška

Hodně precizně zpracovaná kniha!

14.07.2017 4 z 5

Setkání Setkání Margaret Peterson Haddix

Sci-fi moc nečtu a možná i proto se mně hodně líbila tato kniha určená spíše mladším čtenářům.

14.07.2017 4 z 5

Vražda neviňátek Vražda neviňátek Stanislav Češka

Není asi snadné napsat detektivku podle skutečné události a to se zde projevilo. Navíc knize uškodilo brzké odhalení pachatele, i když i ve druhé polovině se k nějakému překvapení došlo.

14.07.2017 3 z 5

Klauzura – vstup zakázán! Klauzura – vstup zakázán! Consilia Maria Lakotta

Knihu jsem přečetla na něčí doporučení a moc jsem neočekávala. Nakonec jsem byla velmi příjemně překvapena. Je to velmi zajímavé a čtivě napsané.

14.07.2017 5 z 5

Tři grácie Tři grácie Ivana Havelková

Dočetla jsem do poloviny a pak přešla k nějaké lepší knize.

10.07.2017 1 z 5

Bičování mrtvého koně Bičování mrtvého koně Roman Cílek

Nedávno mě povídková kniha jiného autora z této edice hodně zklamala, ale tyto povídky se mně líbily. Bylo to pestré a čtivé počtení.

08.07.2017 4 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Souhlasím s předešlými komentáři. Vtipné historky a postřehy ze života.

03.07.2017 4 z 5

Anna zachraňuje svět Anna zachraňuje svět Michaela Štěchová

Škoda, že kniha byla tak krátká. Bylo to zajímavé, zábavné i poučné.

03.07.2017 4 z 5

Pondělní komentáře aneb Pravda psaná s láskou Pondělní komentáře aneb Pravda psaná s láskou Václav Klaus

Velmi trefné a pravdivé postřehy. Některá témata se vícekrát opakovala, ale to je dáno charakterem knihy sestavené z pravidelně uveřejňovaných sloupků.

30.06.2017 4 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Moc pěkný příběh a velkým plusem bylo pro mě ostravské prostředí.

30.06.2017 4 z 5

Skořápky na vodě Skořápky na vodě Jarmila Pospíšilová

Pěkný příběh, který by ale zasloužil hlubší zpracování.

27.06.2017 3 z 5

Hotelstory aneb když to hosté rozbalí Hotelstory aneb když to hosté rozbalí Vladimíra Černajová

Hodně vtipná kniha a plusem bylo, že se děj odehrával v mém regionu. Ta prázdninová středoškolská brigáda byla určitě v Seliku!

22.06.2017 4 z 5

Francouzská jízda Francouzská jízda Ivana Peroutková

Před vydáním jsem se na ni hodně těšila, ale pak jsem četla několik nepříliš nadšených recenzí a musím s nimi souhlasit.

19.06.2017 2 z 5

Překlep a Škraloup Překlep a Škraloup Tomáš S. Končinský

Hodně nápadité, bavila jsem se.

19.06.2017 4 z 5

Šťastné a veselé Šťastné a veselé James Patterson

má první kniha od tohoto autora, dost dobré

19.06.2017 4 z 5

Šestý smysl Dáši Koulové Šestý smysl Dáši Koulové Petr Jirounek

Kniha se musí brát s nadhledem, takhleto určitě v reálu neprobíhá. Ale děj byl docela svižná a zábavná.

11.06.2017 3 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Pro mě první kniha této autorky a asi ne poslední. Velmi poutavý příběh od začátku až do konce.

08.06.2017 5 z 5

Příliš mnoho vítězů Příliš mnoho vítězů Helena Hardenová

Kniha mě vůbec nenadchla. Mrtvoly se dočkáte až v poslední třetině, jinak je to takové povídání o životě na zámku.

01.06.2017 1 z 5