attila1 attila1 komentáře u knih

Výborná oddechová knížka.

01.07.2018 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Dobře mi tak jsem dočetla do konce, ale občas jsem se musela do ní nutit. Za mě je tato knížka od autorky nejslabší.

01.07.2018 3 z 5

V této knize mi přijde, že se jisté věci stále zbytečně opakují,ale jinak se číst dala, za mě lepší průměr.

01.07.2018 3 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Pěkný příběh paní učitelky, pěkně se četlo. Chvilkami napínavé a vtipné.

01.07.2018 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásná knížka, která chytne za srdce. Moc hezky napsané,dojemné. Určitě doporučuji přečíst.

29.06.2018 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Sice jsem jí dočetla do konce,ale musela se do toho nutit. Přišlo mi to pořád dokola to samé. Za mě nuda.

29.06.2018 3 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Podle recenzí tady jsem se pustila do čtení s pocitem, že knížku nedočtu do konce. Nakonec se mi podařilo přečíst a za mě to vůbec nebylo špatný. Takový lepší průměr,takže za mě tři hvězdičky.

26.06.2018 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

I přesto, že Hana od stejnojmenné autorky se mi líbila víc, si Slepá mapa zaslouží 5 hvězdiček.Moc pěkný příběh tří generací. Velmi čtivé.

10.06.2018 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Za začátku mě to moc nechytlo,ale vydržela jsem a udělala dobře. Doporučuji.

02.06.2018 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Silný a smutný příběh. Bohužel podle skutečnosti, což mě dost zasáhlo, že je něco takového možné. Ale i přes to moc pěkně napsané a stojí za to přečíst.

13.05.2018 5 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Pěkná knížka na odpočinutí, milá,vtipná, ze života.

08.05.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tato knížka jedině s kapesníkem. Silný,smutný příběh, skvěle napsaný, Doporučuji přečíst.

08.05.2018 5 z 5