aša aša komentáře u knih

Tatínkova sláva Tatínkova sláva Marcel Pagnol

Krásná letní knížka ze které sálá sluníčko a prázdniny,

28.06.2012

Podivný život režiséra Podivný život režiséra Otakar Vávra

Zajímavá, čtivá kniha o životě profesním i soukromém.Vzpomínky na život s filmem, nejen na filmové hvězdy,ale i na ostatní lidi kolem filmu

25.06.2012 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Je to už téměř 30 let,co jsem Robina četla ve vlaku, cestou za svým budoucím manželem na "vojnu!.Dodatečně se omlouvám svým spolucestujícím za neovladatelný smích.

25.06.2012

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Falešní hráči jsou moje nej kniha od Zdeny Frýbové.

25.06.2012 5 z 5

Objevila jsem Vlastimila Vondrušku teprve nedávno, ale protože mám ráda detektivky a historii, patří mezi moje oblíbené spisovatele. Knížka je velice čtivá a napínavá, jen těžko se od ní odchází.

13.06.2012 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Přiznávám, že jsem o Simoně Monyové až do její smrti neslyšela. V knihovně byly její knížky rozebrané a až teď se mi dostaly do ruky Srceboly a Blonďatá stíhačka. Srceboly jsem dočetla do konce, Stíhačku tak do třetiny. Nezařadím se mezi její fanoušky, nelíbila se mi ani jedna z nich

13.06.2012

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Přidala jsem si ji do přečtených knih neprávem,nedočetla jsem ji totiž. Je to moje druhá knížka od Monyové a myslím,že poslední.Nelíbí se mi její styl.

13.06.2012

Až bude padat hvězda Až bude padat hvězda Valja Stýblová

je to televizní film z roku 1976, v hlavní roli Taťjána Medvecká. Pěkné a stejně dojímavé jako knížka

10.06.2012

Až bude padat hvězda Až bude padat hvězda Valja Stýblová

Náhodou jsem znovu objevila, četla jsem kdysi, možná taky v 7 třídě a moc se mi oba díly líbily.Mám pocit,že to bylo i zfilmované (to musím někde zjistit). Od Valji Stýblové se mi líbí i Skalpel, prosím. Ten byl zfilmovaný určitě, hlavní role hráli Miroslav Macháček a Jana Brejchová

10.06.2012

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Doporučuji, kniha od které se odchází těžko,četla jsem od stejné spisovatelky Cukr a sůl -a taky za 1

06.06.2012 5 z 5