Anniie Anniie komentáře u knih

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

užasný příběh! Sice musím uznat že seriál je lepší ale i tak mě knížka bavila a moc se mi líbila. Velká odlišnost jsou vztahy a možná mi to i trošku vadilo ale nevadí mi to tak moc. Nové postavy jsou taky moc zajímavé, kapitoly vyprávěné z pohledu hodně postav se mi taky moc líbilo. Dávám knize čtyři až pět hvězd :)

01.11.2017 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

knížka byla opravdu moc hezká :) . Četla se opravdu hezky, měla jsem ji přečtenou za asi jeden den :D , takže jo rozhodně doporučuju. Opravdu moc hezké čtení. I filmy jsou udělané hezky a jelikož tvůrci vybrali dobré a hezké herce (tím myslím hlavně Hurikána a později i Finnicka), tak se mi to v knížce lépe představovalo :)

17.07.2017

Rezistence Rezistence Veronica Roth

čekala jsem teda o něco víc... tenhle díl mě doslova zklamal :-( . Zajímalo by mě kolik to je stránek, kdy se Tris a Tobias/Čtyřka hádají... Jak jsem se na knížku těšila tak mě zklamala... Ale velké plus je za obálku ta je naprosto úžasná, z té filmové se mi chce zvracet! Ale na tuhle se vždy ráda podívám :) . A knížku ne/ doporučuju, tak napůl... asi by si ji měli přečíst lidi co mají rádi takový žánr ale nečekejte nic velkýho... Škoda protože první díl je fakt moc hezký :)

17.07.2017 3 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

mě knížka bavila od samého začátku a možná za to může fakt, že jsem první viděla film. Líbilo se mi jak byla knížka psaná, opět- otevřené kapitoly cojž čtenáře nutí číst dál, to se mi moc líbí :D . Knížku jsem měla přečtenou hodně rychle a moc ráda se vrátím zpátky do Spáleniště... Sice první díl byl lepší ale i tohle bylo užasné čtení. A kdybych měla porovnat knihu a film tak teď, když se na něj chci podívat s někým tak mám pokaždé chuť ten film vypnout :´( . Takže ta mě je knížka skvělá :)) a moc ji doporučuju

17.07.2017 5 z 5

Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů George R. R. Martin

moc se mi to líbí :) . Je to hezky napsané a hlavně se člověk po většinu času směje :D . Doporučuji fanouškům Hry o Trůny :)

17.07.2017 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

knížka byla celkem dobrá... musím říct že film se mi líbí víc ale i tak to bylo moc hezké čtení :) . Knížku bych zařadila spíš mezi oddechové knížky. První díl mě baví nejvíc z celé triologie, protože v ostatních dílech se mi zdá že se Tris a Tobias/Čtyřka jen hádají :( . ale jinak dobrá distopie. Doporučuju :))))

15.07.2017 4 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

tenhle díl je asi nejlepší z celé série, nebo mě se to tak zdá :) . po přečtení druhého dílu jsem si musela běžet koupit tento díl a bylo to hodně napínavé... Líbily se mi nové postavy- Thalia, Nico a Bianca di Angelovi... Ale pak jsem nemohla věřit co se stalo na Božské skládce- u této kapitoly jsem měla fakt hodně blízko k slzám... Knížku rozhodně doporučuju, jestli se vám nezamlouvaly předchozí díly, tak tenhle rozhodně stojí za přečtení :)))

10.07.2017 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Jako první jsem viděla film a nebudu lhát- byla jsem z něj nadšená na začátku úžasné apokalyptické scény jak se může zníčit náš svět. To jsem ale neznala knihu ale pak jsem ji dostala a bylo to úplně epický čtení. Už si přesně nepamatuju za jak dlouho jsem ji přečetla ale byl to fofr. Autor knihu psal takovým zvláštním způsobem...takovým jiným ale i tak to bylo užasné čtení! Kniha X film ? Kniha je mnohem, mnohem lepší. Byly kapitoly kdy jsem si říkala, že tuhle kapitolu dočtu a jdu dělat něco jiného ale nakonec to dopadlo jako vždycky- četla jsem dál. Jako bych jen otáčela stránky a u této knihy to strašně rychle utíkalo. jediné co mě zklamalo bylo, že na konci knihy jsem si říkala kdy to už vyvrcholí ale ono furt nic. To mě trochu zklamalo ale nevadí. Daší díly jsou taky velký trhák. Za mě Pátá Vlna fakt božííííí kniha. Doporčuju lidem, kteří mají rádi dystopii

07.05.2017 5 z 5

Knížní sérii jsem dostala k narozeninám a hned jsem se do ní pustila. Tolkien píše knihy mc hezky. A vždy si ráda vzpomenu na to jak jsem otáčela jednotlivé stránky této knihy. Božííí!!! Jen ten nápad je naprosto boží. A Středozemě?! je nádherná :))). Fakt super kniha a ted se chystám na Pána Prstenu, už se moc těším :D

07.05.2017 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

je to moje nejoblíbenější dystopie. Autor ji píše fakt suprově a každy večer jsem si řikala- ted poslední kapitola. Ale nakonec to dopadlo tak že jsem četla až do haleluja...Miluju jak ji autor píše- kažká kapitola je nějakým způsobem otevřená :DD. A i když si myslím že se film držel knížní předlohy tak je kniha mnohem lepší...je taková víc napínavá s každým otočením stránky to bylo lepší a lepší a moc se těším až si knihu přečtu znova. Jsem strašně ráda že jsem na tuto knihu (no nejdřív film ale to je jedno :D) narazila. Fakt super!!! A ostatní díly jsou taky super :DD

07.05.2017 5 z 5