Ann4 Ann4 komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Pokud si přejete přečíst knížku, užít si ji a pobavit se, tak neváhejte :)
Víte, ano děj je krátký a předvídatelný.
Je, ale naprosto reálný, vyvážený, upřímný a hlavně zábavný.
Jsou krásně popsané vtipné scénky a to předčí i to, že víme už dopředu, jaký bude konec.
Víte, nemám ráda knihy, ze kterých jsem na rozpacích jestli to spisovatel v takových popisech nepřehnal a zbytečně nedělá z postav nemehla, kdy je dostává do trapných situací apod.
Ale tato knížka mě mile pobavila moc se mi zalíbila.
Líbí se mi, jsem zvědavá na další knihy ..

12.10.2022 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha mě zaujala nejen dějem, ale hlavně,jak si spisovatelka poradila v přeskakování mezi postavami,ze jsem se v průběhu děje musela zamyslet, jestli mi něco neuteklo a také,že ano :)
Nebudu více prozrazovat,přečtěte si ji.
Já se mezitím budu těšit na další pokračování.

04.10.2017 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Kniha se mi líbila. Ne,vše vychází tak jak by mělo a přesto to hezky/dobře dopadlo. Je to taková čtivá romance. Doporučuji.

04.10.2017 4 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Knihy od Garwoodové mám ráda. Nesmí chybět v mé knihovně.

09.05.2016 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Takto pojatou knihu jsem četla poprvé - ve formě dopisů,e-mailů, chatů. Zajímavé a napínavé kam to všechno dospěje. Doporučuji

07.04.2016 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Na začátku jsem byla na rozpacích při pomyšlení, že si z ní rodina neustále utahuje. Postupně jsem byla napnutá, jak to dopadne. Posledních několik stránek jsem mela problém přečíst přes záplavu slz. Zanechala ve mě spoustu otázek a nyní se na lidi s podobným postižením divám s respektem.

23.03.2016 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Už dlouho mě takto kniha nezaujala. Tak moc, že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Kdo má rád tento druh knih - jen doporučuji.

17.09.2017 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Stálo to za to si to přečíst. Napnutá až do konce.

09.05.2016 5 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

V knihovně jsem omylem sáhla po teto knize. Byla hned vedle Sparkse. Az na začátek jsem se velmi dobře pobavila a zasmála. Tato kniha mi ukázala, jak je někdy dlouha cesta,jak najít toho pravého.

06.12.2015

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner