andyval andyval komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Říká se, že na tuhle knihu můžete mít jeden ze 2 názorů. Buď tu knihu bezmezně milujete nebo nenávidíte (když to zjednodušíme). Na začátku jsem měla problém se začíst a spadala jsem spíš do skupiny č.2, ale postupem času jsem se dokázala začíst a hezky zapadla do skupiny č.1. Osobně netuším,kdy se dostanu k druhému a třetímu dílu, ale jejich přečtení je rozhodně v plánu. Za mě tedy 5*.

28.08.2016 5 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Tahle kniha není úplná typická a to je možná důvod proč se mi tolik líbila. Někde jsem slyšela, že kniha vypráví příběh, který vám bude dávat smysl a celý se objasní až na konci. A s tím jsem do toho šla. Příběh se mi líbil a konec měl ten správný wow efekt. A prosím řekněte mi někdo, že se vám taky líbily ty ''pohádky''. Musím dát 5*.

09.08.2016 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Tahle kniha je jako čaj do, kterého sypete jednu lžičku cukru za druhou, pak přidáte citrón, ale zjistíte, že jste co s tím citrónem přehnali, tak tam přidáte ještě dalších pár lžiček cukru.

08.08.2016 5 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

shrnu to rychle: kniha se mi strašně líbila a taky jsem (až zbyčetně moc) prožívala. Jsem docela naštvaná, že třetí díl v originále výjde teprve v listopadu (konkrétně 17.11.2016) a bude se jmenovat Girl online: going solo. Tady máte odkaz, kdybyste si náhodou chtěli přečíst anotaci v angličtině: https://www.amazon.co.uk/Girl-Online-Zoe-Zoella-Sugg/dp/0141372176
Za mě tedy 5 hvězdiček.

07.08.2016 5 z 5

Otrávené štěstí Otrávené štěstí Irma Krauss

Z této knihy nejsem extrémně nadšená, ale taky nemůžu říct, že se mi nelíbila. Jestli toužíte po zamilovaném příběhu, který neskončí jako všechny ostatní, tak je to ideální volba. Za mě 3 hvězdičky. A jinak už nikdy nikomu nebudu říkat tygříku.

29.07.2016 3 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Kniha se mi strašně líbila a celkově mám tuhle sérii ráda. Akorát jak jsem už těch thrillerů přečetla několik, tak jsem už na začátku odhadla kdo je vrah. Ale vzhledem k tomu, že thrillery fakt můžu a líbí se mi, když je v nich zakomponovaná i láska, tak dávám 5 hvězdiček.

26.07.2016 5 z 5

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

kniha se mi líbila, ale jak jsem zvyklá na čtění young adult thrillerů, tak jsem TO tipla a zároveň odhalila už po přečtení anotace. Ale musím uznat, že tohle nepatří k typickým thrillerům, které čtu a to se mi líbilo. OBSAHUJE SPOILERY!! Myslela jsem si, že to skončí tak, že na ně příjdou, ale nepřišli, ale docela by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby na ně přišli a jak by celé dopadlo, ale to jsou jen moje myšlenky.KONEC SPOILERŮ. Docela mě mrzí, že autor toho nenapsal víc. Za mě teda 4 hvězdičky.

24.07.2016 4 z 5

0.4 - Soumrak civilizace 0.4 - Soumrak civilizace Mike Lancaster

Námět je super, ale ze začátku se nejde moc začíst. Rozuzlení mě dostalo, ale jinak jinak se žádný wow efekt nekonal, ale nemůžu ani říct, že by to byla špatná kniha, to vůbec. Tahle kniha je pro mě další odbočka od toho co normálně čtu a na to je tahle kniha naprosto ideální. Pokud autor napíše něco nového s podobně nápaditým námětem, tak se do toho ráda pustím. Celkově se mi kniha líbila, ale četla jsem i lepší, takže dávám 3 hvězdičky, i když tady byl wow efekt, tak to na ty čtyři prostě podle mě nestačí.

24.07.2016 3 z 5

Pekelný spasitel Pekelný spasitel Hana Kavurová

Upřímně, větší slátaninu jsem už hodně dlouho nečetla. Jak už tady někdo psal, čekala jsem příběh o holce, která se řeže a vážně jsem nečekala příběh o lásce nelásce k upírovi. Taky občas vadily na mě někdy až filozofické pasáže o tom jak vypadá nebe a podobně, které bylo pro občas mučení číst. Možná je to i tím, že vážně nemusím knihy o upírech, ale dávám 2 hvězdičky :/

24.07.2016 2 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

I když nejsem velký fanoušek fantasy, tahle kniha mě přesvědčila k tomu, abych fantasy dala ještě šanci. Hledala jsem nějakou odbočku, od toho,co normálně čtu. Z anotace jsem byla taková zmatenější, ale i tak jsem si knihu půjčila. Posledních 200 stran jsem přečetla jedním dechem, protože jsem prostě potřebovala vědět jak to dopadne. S velkou radostí si přečtu Scarlet i další díly, protože mě zajímá jak to bude dál a kam se to bude celé vyvíjet, a navíc jetu hodně otevřený konec. Nemůžu jinak, než dát 5 hvězdiček :)

24.07.2016 5 z 5