Andrea156 Andrea156 komentáře u knih

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Trilogii Sirotcince jsem zboznovala a precetla jednim dechem, ale tohle me nezaujalo. Jen par pribehu, ktere jsem mohla spojit s trilogii. To me fakt mrzelo. Prislo mi, jak kdyz spisovatel nemel lepsi napad, jak vydelat dalsi penize. Coz je fakt skoda. Snad vymysli brzy neco noveho :-)

14.08.2017 2 z 5

Upíří chutě Upíří chutě Andrej Olegovič Beljanin

No, tak musim rict, ze jsem prijemne prekvapena. Tohle sem rozhodne necekala :-). Ale fakt jsem se bavila a cekala na dalsi pokracovani pribehu. Sice se to misty malinko na muj vkus protahovalo, ale i tak me kniha moc bavila. Brala bych pokracovani :-)

14.08.2017 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Kniha se mi opět líbila. Jen jak člověk četl už 3 díl, tak některé věci, které autorka stále opakuje, byly trochu otravné. Ale jinak se mi příběh moc líbil

19.07.2017 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Nemohla jsem se druheho dilu dockat, az mi prijde. Zápletka pro me zase zajimava. Vecer se tesim na posledni dil :-)

06.07.2017 5 z 5

Černý anděl Černý anděl John Connolly

Teď jsem s hrůzou zjistila, že je to už 5 kniha. Tato kniha se mi dostala do rukou náhodou a jsem za to opravdu ráda. Knihu jsem přímo přehltla. Moc doporučuji

Proroctví temnoty Proroctví temnoty Duane Swierczynski

Na další díl jsem se těšila a byla jsem ráda, že jsem ho měla hned doma. Opět zajímavý pohled na toto téma. Jen jako v prvním díle, to bylo místy trochu moc na můj vkus popisované v nezajímavých částech. Ale jinak se mi kniha v celku opravdu líbila. A těším se, až mi přijde třetí díl.

01.07.2017 4 z 5

Netvor z temnot Netvor z temnot Duane Swierczynski

Tento žánr mám moc ráda a proto jsem se těšila, že si tuto knihu přečtu. Líbila se mi, jen místy to spisovatelé trochu zbytečně na můj vkus protahovali. Ale rozhodně zajímavý pohled :-)

01.07.2017 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Po knihách a dětech ze Sirotčince slečny Peregrinové od pana Riggse jsem se opět znovu krásně začetla. Jsme nadšená. Dokonce jsem nakazila i mojí mamku. Což je co říct :-D

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Strašně jsem se těšila na poslední díl a nemohla se ho dočkat. Knihy rozhodně stojí za přečtení. Škoda, že film to tak pro nové čtenáře pokazil.

01.07.2017 5 z 5

Knížku jsem si koupila s nedůvěrou, co to asi bude. Paní v knihkupectví mi jí doporučila a vůbec jsem netušila, jak mě kniha chytne. Po přečtení jsem rychle letěla koupit další díl

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Já jednoznačně doporučuji. Už první díl jsem přečetla s nadšením a pokračovala jsem s nadšením i s touto knihou.