andela2871 andela2871 komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Na knihu jsem narazila náhodou.Mám z ni takové rozporuplné pocity.První a druha třetina, byla napínavá .Třetí prekombinovana a konec spíš červená knihovna.

30.09.2023

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Bohužel do knihy jsem se nemohla zacist. Dvakrát jsem ji odložila přečetla asi čtyřicet stránek a nedocetla. .Zda se mi zdlouhavá. Jinak velice smutná. Kruté výslech y a boj o přežití. Když ji otevřu tak mě láká číst dál... třeba ji ještě přečtu dokonce.

13.08.2021 2 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Pro mně byla kniha napínavá až dokonce. Měla jsem ji přečteno za chvilku. Moc se mi libil příběh

Jutta Jutta Vladimír Černil

Knihu jsem přečetla jedním dechem... moc se mi líbila.Ukazuje zase jiný pohled na život za druhé světové války

Hastrman Hastrman Miloš Urban

Bohužel jsem první viděla film, který se mi moc líbil a tak jsem si chtěla přečíst knížku a do té jsem se nemohla začíst Překvapila mě druhá část knihy o které jsem vůbec nevěděla

12.02.2020 3 z 5

V lesích V lesích Tana French

Kniha se mi moc líbila. Jak styl, kterým je napsaná tak napětím až dokonce.

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Nemohla jsem se do knihy začíst i když jsem se k ní několikrát vracela, nedočetla jsem jí. Byla nezaživná a nudná

12.02.2020

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Kniha která se čte jedním dechem. Napínavá a po přečtení jsem dlouho o ní musela přemýšlet.

10.02.2020 5 z 5

Autobus sebevrahů Autobus sebevrahů Arto Paasilinna

Skvělý černý humor.... knížka mě moc bavila

05.04.2019 5 z 5

Hastrman Hastrman Miloš Urban

Film se mi moc líbil, ale do knihy jsem se nemohla zacist ani když jsem jí odložila a pak se k ní vrátila

05.04.2019 3 z 5

Město masek Město masek Mary Hoffman

Nádherná kniha.Přečetla jsem ji jedním dechem a určitě se k ní vrátím

05.04.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.V některých situacích jsem se viděla je vtipná a dobře se čte.Hezké je porovnání jak situaci vidí žena a jak muž

05.04.2019 4 z 5