Allie16 Allie16 komentáře u knih

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Mé první fantasy mne velmi potěšilo.
Je to napínavé, kousavé, rozesměje i rozpláče. I když já jsem vážně cíťa :-)). Doporučuji a já jdu rozečíst druhý díl :)

08.01.2016 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

I já jsem četla od NS jako první knihu Milý Johne, a taktéž jsem z ní byla nadšená. Díky ní jsem vlastně začala knihy milovat. Film Zápisník jedné lásky patří mezi mé nejoblíbenější a v romantice je u mě na prvním místě.
Příběh je stejný. Sladká Allie, dokonalý Noah. Ti dva spolu proti společnosti, času a nemoci.
Mrzelo mě však, kolik času věnoval autor pobytu v domově a seniorům, místo toho, aby se třeba více soustředil na to osudné léto, kdy láska mezi nimi vůbec začala. A přiznám se, že mám raději knihy, které nejsou psány vyloženě z pohledu muže.
Nicméně... dopisy mne rozplakaly :-) a celkově je to kniha pěkná, která mi vyplnila volné vánoční chvilky :-)

02.01.2016 3 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Tento díl byl skvělý. Drama tentokrát na každé stránce. Opravdu skvělá jízda. A jsem ráda, že můj oblíbenec Sam nezůstane sám :-)

24.02.2016 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

MILUJU! ... předchozí dva díly byly skvělé, ale tento byl zase o kousek lepší. Více fantasy a konec byl tak napínavý, že to snad ani víc nešlo. Všechny postavy jsou sympatické, i když každý svým vlastním způsobem a fakt, že jsem jí přečetla tak rychle mě i trošku rozesmutnil. Ještě že mám pár dalších dílů ještě před sebou :-)

19.02.2016

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Tento druhý ,,upíří" díl byl snad ještě lepší než první. Pořád ale nevím, jestli fandím Samovi, Adamovi či Steffanovi... ale ne, vlastně to vím. Samuel je nejlepší :-). Jdu hned na díl třetí. A všem Mercy a její příběhy doporučuji. Děj vás naprosto pohltí a na chvíli zapomenete na svět kolem sebe.

17.02.2016 5 z 5

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

První díl jsem nečetla. Což mi ale do teď vůbec nedošlo. Kniha se mi ze začátku zdála moc ... kýčovitá, zbytečně moc sprostá a ... chaotická.
Nicméně po přečtení musím říct, že i tak se mi moc líbila. Shay i Viper = skvělá dvojka.
Je to knížka napínavá, lehce erotická a hlavně plná fantasy...což je velké plus.
Doporučuji.

04.02.2016

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Jsem nadšená! :-) Přečetla jsem tak rychle, jak ještě zatím nic. Začátek se mi velmi zalíbil a hned vtáhl do děje. Mezi stromy jsem se cítila bezpečně a byla jsem stejně zvědavá, jako Em. Konec jsem si sice představovala úplně jinak, ale ani tak nezklamal. Nemůžu se dočkat na další díl!! :-)
A s hunger games podobnost nevidím. Dílo si jde svou vlastní cestou a ta cesta je naprosto báječná! :-)

12.01.2016 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Knihu jsem přečetla zase jako nic. Příběhy o Mercy prostě žeru. Ale tento díl se mi zatím líbil ze všech nejmíň. Byl takový.... drsnější a zamotanější. Ale i tak se nemohu dočkat na další pokračování :-)

22.02.2016 4 z 5