AlisonGross AlisonGross komentáře u knih

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Tahle knížka je moc fajn, myslím celá nejen první díl. Člověk se zasměje a má i důvod k zamyšlení. Zpracování filmové mi přišlo divné a nemyslím si, že by tu krásnou knihu vystihlo. Rozhlasová adaptace se povedla líp, ale co naplat kniha je kniha. A.

02.06.2014 5 z 5

Chlapec, který viděl pravdu Chlapec, který viděl pravdu neznámý - neuveden

Knížka je zajímavá, člověk přemýšlí o věcech, kterým ne každý věří Jenže, co když? A.

28.04.2014 4 z 5

Střevíce z lýčí Střevíce z lýčí František Nepil

Knížka je moc milá a zahřejeb u srdce. Člověk se tu může zcela odreagovat od dneščního shonu. A.

28.04.2014 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Je to krásná kniha, četla jsem ji několikrát. Poprvé v páté třídě v rámci povinné četby, tenkrát jsem ji moc nepochopila, opravdu myslím, že to bylo brzy. Myslím, že nejvíc jsem si z ní vzala až jako dospělá A.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Kiha je moje antidepresivum, co víc napsat?

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Tohle se dá čís několikrát a vždy se pobavíte. V naší rodině si tuhle knihu vezme do ruky čas od času každý

Svět bez hranic Svět bez hranic Joe Vitale

Mě tuhle knížku doporučila kamarádka. Člověk ji nemůže brát doslova, spíš jako náímět, popostrčení jiným směrem. Kniha mne přivedla k jiném pohledu na svět.

25.04.2014 5 z 5

Tři muži ve člunu a na toulkách Tři muži ve člunu a na toulkách Jerome Klapka Jerome

Mám ráda tenhle humor a občas knihu kdekoli otevřu znovu a zlepším si náladu.

Babky na divoko Babky na divoko Milena Holcová

Já tuhle knížku četla poprvé, když mi bylo něco přes dvacet a potom ještě několikrát a pokaždé jsem se pobavila a pokaždé jsem v ní našla něco nového.

Sedm poselství Sedm poselství Jiří Hamerský

Kniha je skvělá, hodně mi pomohla a pomáhá mi stále. Už jsem ji přečetla několikrát a stále se k ní vracím

24.04.2014 5 z 5