Svět bez hranic

Svět bez hranic je jednou z nejúchvatnějších knih, která kdy vůbec byla napsaná. Vypráví o neobyčejném terapeutovi, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených recidivistů, aniž by kteréhokoliv z nich viděl. Kniha popisuje jeho metodu a skutečnou příčinu všeho, co se vám přihodí a jak "očistit" negativitu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41608/big_svet-bez-hranic-KuR-41608.jpg 4.3100
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Čintámani

Zero limits, 2007

Kniha Svět bez hranic

Lucieenka
25.08.2021

Wow! Ze začátku jsem vůbec nechápala, ale každou stránkou to do sebe zapadalo víc a víc. Kniha, která mě zase hodně obohatila a přinesla do mého života něco nového. 5*

Karlos19814b
14.12.2020

Pravidelne kupuji jako vanocni darek. :-)

Aghatte
26.09.2020

Přišla přesně, když jsem ji potřebovala.
Já jsem si tam našla to své, za mě 5*. Koupila jsem si ji i Na nule a mají místo na nočním stolku.

molybdenit
30.07.2020

Tato kniha mi byla kdysi doporučená. Přestože určitě obsahuje užitečné informace. Je to především byznys. To je ale holt kapitalismus. Šíření duchovních informací s jakousi pokorou už je spíše výjimkou. Místy bych řekl, že se autor snaží obhajovat svou obrovskou touhu po penězích. Tento "západní" princip mi někdy přijde až nechutný. Musí se ale nechat, že pro člověka neznalého může být přínosem. V podstatě si člověk tímto způsobem může uvědomit, že že je za dění kolem sebe zodpovědný on sám. Z celé skládanky ovšem obsahuje jen střípek, proto řídit se v životě jen touto knihou mě nepřijde moudré ani efektivní.

Jaryad
23.02.2020

Toto dílo je velmi k zamyšlení! Ho´oponopono mne doprovází asi tak 4 roky, kdy jsem se o něm dozvěděla přes dvě kolegyně. Nejdříve jsem si říkala, že tomu moc nevěřím. 4 zázračné větičky ale fungují skvěle jako meditace a proces k uklidnění. V čem ale funguje je v motivaci se posunout dál v kariéře. A zde si říkám, zda některé výsledky jsou náhodou či pílí na sobě pracovat. :)

DYRKA98
30.04.2019

Bezvadná kniha, která mě nadchla a četla se skvěle!!! Autor nezklamal!

qerki
04.07.2018

Tohle jde těžko přijmout. Kniha, která vám změní náhled na život. Pokud jste na ni připraveni, tak vše zapadne. Pokud nejste připraveni, myslíte si, že je autor blázen. Pro lidi, kterým nestačí jen tak přežívat, ale chtějí žít a hledají cesty a vysvětlení.

JointlieKat94
08.06.2018

Za mě tak půl na půl. Přeskočila jsem dopisy v sekci "Důkazy", to mě moc nebralo. Jinak se snažím čistit. Jestli to pomůže, nevím. Ale je to příjemné. Musím říct, když jsem dostala histerický záchvat pláče, a přeříkala si pár "formulek", pomohlo to. Tím nechci tvrdit, že funguje vše popsané v této knize. :)