Alexxandra Alexxandra komentáře u knih

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Druhý díl jsem ještě nečetla,nemůžu ho v knihovně sehnat:DAle tenhle díl se mi moc líbil,určitě se ke knize ráda vrátím a už se nemůžu dočkat až si přečtu pokráčování

23.07.2012 5 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Mně osobně se kniha líbila

23.07.2012 5 z 5

Viděla jsem vraždu Viděla jsem vraždu Agatha Christie

Nedočetla jsem ji,vůbec mě to nebavilo

10.07.2012

Andílci a machři Andílci a machři Sandra Lanczová

Tohle je spolu s knížkou "Mezi námi děvčaty" nej knížka od Sandry:)Děsně se mi líbily ty fantasy prvky v Andělině vyprávění.

10.07.2012 5 z 5

Super koťata Super koťata Lenka Lanczová

Je to dost dobrá knížka je tam docela dost násilí a je zábavná.Jedna z nejlepších knih od Lenky kterou jsem četla.

08.07.2012 5 z 5

Její královská Výsost Její královská Výsost Danielle Steel

Nedostala jsem se ani do půlky a musela tu knihu zaklapnout a nechat čtení protože absolutně souhlasím s tím co napsala Ajulka21.Ne že bych měla něco proti autorce,ale tahle kniha je na odpis:(

07.07.2012 odpad!

Konečně plnoletá Konečně plnoletá Karla Miková

Je to docela dobrá knížka,četla jsem ji asi v 11-ti a těšila se až mi bude 18.Teď už je mi to fuk:_),ale knížku si určitě přečtěte.

Je to na draka Je to na draka Louise Rennison

Pro puberťačky jako jsem například já je to ideální.Moc se mi tato kniha líbí:)

Školní superstar Školní superstar Franziska Gehm

Pamatuju si,že poprvé jsem tuhle knížku četla asi v 8 letech a nedočetla jsem ji protože mě to vůbec nebavilo.Pak asi po 2 letech jsem si ji v knihovně půjčila znova a zhltla jsem ji za jeden vcečer.Teď už by mne to ale asi taky moc nebavilo,podle mě je to horší díl než "Trable s blondýnkou".

07.07.2012 3 z 5

Trable s blondýnkou Trable s blondýnkou Franziska Gehm

Docela dobrá kniha.Ráda se k ní vrátím.

Záhada pavoučího domu Záhada pavoučího domu Enid Blyton

Už si to moc nepamatuju,budu to číst znova.Ale moc dobře si pamatuju že jsem byla napnutá jak struna a bála se otočit další stránku:)

Zatoulané štěně Zatoulané štěně Lucy Daniels

Roztomilé,je to sice pro menší ale já ji mám ráda

05.07.2012

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Hezký je i film ale kniha se mi asi líbí víc

05.07.2012

Milovala jsem tyrana Milovala jsem tyrana Caroline Bréhat

Dobře se to četlo,je to hodně poučné

Velké tajemství Velké tajemství Anne Gudule

Moc hezká kniha.Ale konec byl takový zvláštní

05.07.2012 4 z 5

Prázdniny v dunách Prázdniny v dunách Anne Gudule

Úžasná kniha četla jsem ji už 3x a stále se k ní vracím.Je to sice docela nereálné ale tak...skvělé!!!!!!

Noční gazela Noční gazela Anne Gudule

Tak tahle kniha je totální propadák(((Četla jsem ji v zimě a nepamatuju si z ní skoro nic...Měla jsem co dělat abych ji dočetla a to to bylo tak krátké!!

05.07.2012 1 z 5

Kluk, který žil v mé hlavě Kluk, který žil v mé hlavě Anne Gudule

Od této spisovatelky je to ta nejlepší kniha.Zhltnuta jedním dechem....Prostě to nejde popsat jak moc se mi líbila!

Balírna Balírna Sandra Lanczová

V některých místech mi to přišlo docela trapný...Je na tom zkrátka vidět,že je to Sandřina prvotina....Ale jinak je to fajn odpočinková četba

05.07.2012 4 z 5

Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal Isobelle Carmody

Dostala jsem ji od babičky za vysvdčení ve 4.třídě a od té doby se k ní ráda vracím.